"Ми з того світу": Лазарєва спростувала свою смерть та звернулася до "гівноїдів"

11 квітня 2022, 16:30

Російська акторка Тетяна Лазарєва активно підтримує Україну, через що стала однією з ключових мішеней дезінформації росЗМІ.

Зірка, про нібито загибель якої почали активно розповсюджувати інформацію в росії, спростувала свою смерть та закликала не довіряти брехні країни агресора.

Про це Лазарєва детальніше написала у пості в Instagram.

"Всім привіт! Ми з того світу. Ось такі з'являються новини. Мені пишуть та дзвонять занепокоєні друзі. Я спілкуюся з ними, регочу та заспокоюю їх. І пишу тут, щоби підтвердити, що я поки жива та здорова", - повідомила Тетяна.

 
Ось так працюють "чесні" російські ЗМІ

"Маю до вас прохання, мої любі підписники. Я розумію, що більшість людей тут - інтелігентні та виховані ( винятком є лише ті, які "подохнимразота" й "помритварюко"). Вихованим людям важко поставити лайк під такою картинкою. Але я вас прошу - зробіть це. Цим лайком ми з вами дамо сигнал, що ми розуміємо головне - будь-якій інформації з росії зараз не можна вірити. Вони брешуть", - запевнила Тетяна.

 

"Хто не згоден, можете й надалі писати мені погрози та прокльони. Я ставлюся до них спокійно, навіть нікому це не пригадаю. Ви дасте мені зрозуміти, що готові вірити брехні, якою вас, гівноїдів, пічкають", - звернулася вона до жертв пропаганди.

 
Наразі Лазарєва разом з донькою та колишнім чоловіком живуть в Іспанії

Акторка також закликала своїх друзів зберігати енергію для обіймів та любові.

Нагадаємо, раніше Тетяна розказала, як зустріла війну, засудила російських окупантів та прокоментувала позицію своїх колег.

А у травні 2014 року Лазарєва зізналася, що їй соромно за свою країну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приходько засудила поведінку Лободи і Тодоренко під час війни

Пауліна Андрєєва звернулася до влади із закликом припинити війну

Настя Івлєєва закликала російський уряд припинити військові дії

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів