"Ми з того світу": Лазарєва спростувала свою смерть та звернулася до "гівноїдів"

— Понеділок, 11 квітня 2022, 16:30

Російська акторка Тетяна Лазарєва активно підтримує Україну, через що стала однією з ключових мішеней дезінформації росЗМІ.

Зірка, про нібито загибель якої почали активно розповсюджувати інформацію в росії, спростувала свою смерть та закликала не довіряти брехні країни агресора.

Про це Лазарєва детальніше написала у пості в Instagram.

"Всім привіт! Ми з того світу. Ось такі з'являються новини. Мені пишуть та дзвонять занепокоєні друзі. Я спілкуюся з ними, регочу та заспокоюю їх. І пишу тут, щоби підтвердити, що я поки жива та здорова", - повідомила Тетяна.

 
Ось так працюють "чесні" російські ЗМІ

"Маю до вас прохання, мої любі підписники. Я розумію, що більшість людей тут - інтелігентні та виховані ( винятком є лише ті, які "подохнимразота" й "помритварюко"). Вихованим людям важко поставити лайк під такою картинкою. Але я вас прошу - зробіть це. Цим лайком ми з вами дамо сигнал, що ми розуміємо головне - будь-якій інформації з росії зараз не можна вірити. Вони брешуть", - запевнила Тетяна.

  

"Хто не згоден, можете й надалі писати мені погрози та прокльони. Я ставлюся до них спокійно, навіть нікому це не пригадаю. Ви дасте мені зрозуміти, що готові вірити брехні, якою вас, гівноїдів, пічкають", - звернулася вона до жертв пропаганди.

 
Наразі Лазарєва разом з донькою та колишнім чоловіком живуть в Іспанії

Акторка також закликала своїх друзів зберігати енергію для обіймів та любові. 

Нагадаємо, раніше Тетяна розказала, як зустріла війну, засудила російських окупантів та прокоментувала позицію своїх колег. 

А у травні 2014 року Лазарєва зізналася, що їй соромно за свою країну.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Приходько засудила поведінку Лободи і Тодоренко під час війни

Пауліна Андрєєва звернулася до влади із закликом припинити війну

Настя Івлєєва закликала російський уряд припинити військові дії


Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
IDEALMEDIA
Останні матеріали
Більше матеріалів