"Казав, що я товста та неприваблива": Спірз розповіла, як батько зруйнував її впевненість у собі

4 травня 2022, 09:45

Американська співачка Брітні Спірз зізналася, що психологічна шкода, якої вона зазнала від свого батька за 13 років опікунства, серйозно похитнула її впевненість у собі.

Про це артистка розповіла у своєму Instagram.

Зірка зізналася, що дуже довгий час почувалася непривабливою та недостатньо хорошою. А її родина на чолі із татом намагалася щосили її переконати у цьому.

"У 13 я почувалася дійсно красивою. Думаю, мої бунтарські роки (тоді – ред.) були спричинені потребую завжди бути ідеальною та привабливою. Але є один момент, який опікунство зробило зі мною, і цей момент ранить мене найбільше", – розповідає Брітні.


 
Артистка з юних років відчувала на собі тягар популярності та слави
фото instagram Брітні Спірз

"Тоді мені постійно казали, що я товста і недостатньо гарна. Мій батько завжди змушував мене почуватися так, ніби я повинна старатися, старатися і старатися. Він зруйнував глибинне єство мого існування. Те, що змушувало мене відчувати себе красивою тоді, у 13 років", – зізнається співачка.

"Моя впевненість, мій внутрішній діалог і навіть моє сексуальне життя були повністю зруйновані. Він змусив мене почуватися бридкою. І через це відчуття я і була такою. Повірте мені, відчуття привабливості – це зовсім інший світ. Я знаю, тому що відчула на собі обидва стани", – говорить артистка.

 
Нещодавно артистка оголосила, що чекає на дитину

"У момент, коли опікунство закінчилося, я відчула себе так добре. І знаєте що, я перестала постійно намагатися і просто відкрила для себе новий світ. Я відчула себе красивою, тому і була такою", – розповіла Спірз.

"Я відчуваю, що шкода, яку мені заподіяв батько та абсолютно кожен, хто проходив повз, погоджуючись із ним, назавжди залишиться там… Я знову почуваюся ніби мені 13 років", – підсумувала Брітні.

Нагадаємо, опікунство над Брітні було встановлено у 2008-му році через нестабільний психологічний стан зірки та нервові зриви. Впродовж всіх подальших років батько співачки мав повний доступ до її майна та фінансів. Без його дозволу артитска не могла навіть виїхати з країни.

У 2021-му Спірз таки вирвалася з-під опіки своєї родини. Зірка порвала зв’язки із ними та заявила, що ті мають сидіти у в’язниці за скоєне.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Не така товста, як на фото папараці": 40-річна Спірз у коротеньких шортах показалася в обіймах нареченого. ВІДЕО

Брітні Спірз оголосила про вагітність

Спірз звинуватила матір у своєму 13-річному перебуванні під опікою: Вона таємно зруйнувала моє житт

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів