Дорн розказав, чи спілкується з росіянами, та за якої умови поїхав би до Москви

6 травня 2022, 17:08

Співак Іван Дорн, який до 24-го лютого активно співпрацював з росією, зараз перебуває в Естонії, влаштовує благодійні концерти і допомагає українській армії.

Ваня запевняє, що не спілкується з росіянами, хоч і визнає, що серед них є багато адекватних людей.

Про те, чи шкодує він про заборону в'їзду до росії на 50 років та за якої умови поїде до Москви знову, артист говорив у "Факти ICTV".

На думку Дорна, якби адекватні росіяни не поїхали з росії після початку війни, вона б закінчилася скоріше.


"Є точно адекватні росіяни. На жаль, здебільшого вони виїхали з росії... Чому на жаль, бо якби вони всі були в росії, вони б могли щось робити. Зосередити всі сили і зупинити весь той жах. Є люди, які відчувають сором за діяльність їхнього уряду. Тобто хороші - не хороші, але адекватні точно є. Якщо б таких було більше, то цієї війни взагалі б не було", - упевнений Іван.

 
"Ми будемо прикладом свободної країни для усього світу", - вважає Іван

Дорн запевняє, що зараз ні з ким із росіян не спілкується і не хоче. А його російські родичі жодного разу навіть не написали йому за два місяці війни.

"Жоден з моїх родичів у росії не зателефонував і не запитав, чи все в мене нормально. Вони навіть не цікавилися. Час покаже, що і як...", - зазначив артист.

 
А кілька років тому Іван казав Дудю, що росіяни і українці "собратья"
фото з instagram

Дорн, як відомо, опинився серед тих 30-ти українців, яким росіяни заборонили в'їзд на 50 років. Але співак не переживає з цього приводу і жартує, що поїде до Москви, лише коли вона буде під українським прапором.

"...Почнемо з Краснодарського краю – заберемо його назад, Таганрог і все інше, а потім до Москви дійдемо, поставимо прапор. Скажемо: "Нам не потрібно до вас їздити, тепер ви до нас їздитимете", – зазначив Ваня.

 
Рідне місто Дорна Славутич було під окупацією росіян понад місяць

Нагадаємо, ще у грудні минулого року Дорн казав Гордону, що війна між росією та Україною - це пи*дець.

Під час повномасштабного вторгнення росії в Україну Іван неодноразово висловлювався проти війни та підтримував українців своєю творчістю.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Потрібна важка зброя": Дорн англомовним репом закликав світ допомогти Україні. ВІДЕО

"Ой у лузі червона калина": Каменських, Дорн, Могилевська та інші зірки приєдналися до народного співу Хливнюка. ВІДЕО

Дорн присвятив вірша Батьківщині-Матері. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів