"Росіяни роблять біду": Притула розказав, як його 4-річна донька реагує на війну

9 травня 2022, 14:10

Телеведучий Сергій Притула з самого початку війни волонтерить та допомагає забезпечувати ЗСУ необхідною технікою та амуніцією.

В інтерв’ю програмі "Україна на зв’язку" багатодітний батько розказав про патріотичне виховання своїх дітей, зокрема про те, як його чотирирічна донька Соломія поводить себе впродовж війни.

"Моїй доньці цьогоріч виповниться п’ять. У неї така цікава натура. Вона й раніше мала шалену мовну стійкість: якщо малий (син Сергія Дмитро - ред.) може переходити з іншими дітьми на російську, то якісь дівчатка, з якими грається Соломійка, швидше перейдуть на українську, ніж вона на російську", - розказав він.

 
Сергій виховує трьох нащадків: старшого сина Дмитра та доньок від нинішньої дружини Катерини - Соломію та Стефанію

За його словами, вони із донькою довго не бачилися, але він помітив, що мультики, які вона раніше дивилася на планшеті російською, маленька Соломія тепер передивляється лише державною мовою.

"Я поставив на паузу (мультики - ред.), ми почали балакати, кажу: "Ти взагалі розумієш, що відбувається в країні?" А вона мені: "Так, на нас напала росія, росіяни - наші вороги, вони роблять біду", - розказав Притула.

 
На думку Сергія, позиція його доньки свідчить про те, що його виховання спрямоване у правильне русло

"Якщо дитина вже в чотири роки розуміє такі речі, усвідомлює і починає правильно фільтрувати контент - це означає, що ми з дружиною правильно виховуємо дітей", - наголосив Сергій.

Нагадаємо, раніше ведучий Олександр Педан розповів, де його діти і як вони переживають війну.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Притула показав свій вечір із трьома дітьми. ФОТО

"Вумна Вутка" Притула зворушливо привітав дружину з Днем народження

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів