Ночувала з котами в шафі: Петрожицька розказала про початок війни та бойфренда, до якого поїхала у Німеччину

18 травня 2022, 13:02

Актриса Дар’я Петрожицька, яка зараз перебуває у Німеччині, зізналася, що дуже хоче додому. Зірка серіалу "Папік" розповіла, як почалася для неї війна та до кого вона поїхала за кордон.

Петрожицька поспілкувалася про це з "Зірковим шляхом".

 
Петрожицька виїхала з України до Німеччини
фото з іnstagram петрожицької

Зі слів Дар’ї, прокинувшись 24-го лютого від звуків вибухів, вона спочатку не зрозуміла, що це, і навіть хотіла вставити беруші та продовжити спати. Але зазирнула у Facebook і дізналася, що почалася війна.


"Два дні залишалися в Києві... Наша перша ніч була - ми були втрьох, із двома котами, в моїй шафі", - пригадала зірка.

Як розказала Петрожицька, на 19-ий день війни вона приїхала в Гамбург, де на неї чекав бойфренд, якого звати Олексій.

"У нього тут квартира і він дуже хотів, щоб я приїхала і була в безпеці. Чесно скажу, я не хотіла розповідати про нього, особливо те, що він живе за кордоном, але вже як є", - сказала акторка.

 
Дар'я старається зайвий раз не світити свого хлопця в мережі

До останнього їхати з рідного Чернігова відмовлялася її мама, через що Дар’я дуже непокоїлася.

"Ой, ні. Нас бомлять, а ми їмо печеньки з чаєм." Я це ніколи не розуміла: як, чому? І тут тільки-но ми приїжджаємо вже до Німеччини, коли у нас уже зв'язок не такий нормальний, ми ж їхали 2 дні туди, зв'язку толком немає, і тут у мами виключається зв'язок, в Чернігові виключають, відключають воду, і мама дзвонить і каже: "Я, мабуть, вирішила, я хочу їхати на захід кудись", - розповіла Петрожицька.

Дар'я зізналася, що від початку війни була "в інтернет-військах", намагаючись достукатися до росіян, але зрештою зрозуміла, що немає сенсу звертатися до "зомбі". У Німеччині Петрожицька активно ходить на мітинги та спілкується з українцями.

"Всі люди, яких я тут зустрічаю, плачуть і кажуть, що хочуть додому. Я ж прошу всіх не поспішати, хоча розумію, як всім важко", - поділилася вона.

 
Акторка зізнається, що дуже хоче додому

"Я так сумую за життям! Був період, коли я дуже багато плакала, не знаю, так це чи ні, але, здається, у мене був нервовий зрив. Довелось звернутись до психолога і просити ліки, адже я не могла контролювати свій стан. Але мені не дали рецепт, щоб я справлялась самотужки. Знаєте, я і зараз, згадуючи своє минуле життя, не можу стримати сліз. Наші гастролі, на які ми їхали в автобусах 5-6 годин, щоб зіграти виставу і вирушити назад… як же добре було", - додала акторка.

Нагадаємо, восени президент Володимир Зеленський нагородив Петрожицьку званням заслуженої артистки України.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"38 днів спали у підвалі в машинах ": Кошовий із дружиною розповіли, чому залишилися в Україні

"Узяла кота, валізи і побігла в бомбосховище": акторка Віталіна Біблів розказала, як 33 дні ховалася від обстрілів

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів