"Ми всі неідеальні": Денисенко розповіла, як змінилися стосунки із чоловіком після початку війни

23 травня 2022, 10:20

Акторка Наталка Денисенко, чоловік якої, актор Андрій Федінчик наразі служить у ТрО, розповіла про зміни у стосунках із благовірним після початку війни.

Про це вона написала у своєму Instagram.

Актриса зізналася, що до 24-го лютого вона частенько вступала у суперечки з благовірним і "доколупувалася" до нього. Але після війни все кардинально змінилося.

"Ми всі люди – неідеальні. Але, на те ми і складаємось у пари , і саме ця людина нам припадає до душі не просто так. Ми всі вчителі і всі учні. І в коханні це проявляється якнайкраще!", – впевнена Денисенко.


 
Андрій служить на Житомирщині
фото instagram Наталки Денисенко

"Ситуація у країні загострила почуття. Через численні стреси всі навколо скинули маски! Ви помітили , як деякі люди відкрили нам свої незнані до цього грані? В коханні так само. Бачите, що навіть під час "цього періоду" стало візуально більше розставань", – розмірковує актриса.

"Коли мій чоловік став військовим, я усвідомила, що кожного дня його життю (як і тисячам життів наших захисників) є загроза! Саме в цей момент і приходить це розуміння, що немає нічого важливішого за життя! За те, щоб твоя людина була жива і щаслива! Неважливо де, з ким. Головне – життя", – пише Денисенко.

 
Актриса розповідала, як відреагувала на рішення чоловіка піти воювати

Акторка переконана, що всі сварки через дрібниці й побутові проблеми неважливі.

"Ніколи за все своє життя я так багато не молилася і не просила нічого, крім життя для коханої людини. Бажаю всім українкам, щоб вони дочекалися своїх чоловіків живими і неушкодженими", – розповідає акторка.

 

"Наші стосунки більше не будуть такими, як раніше, бо тепер ми дійсно знаємо, що є важливим і цінним", – переконана вона.

Нагадаємо, раніше Денисенко розповідала, що не засуджує чоловіків, які залишилися зі своїми сім’ями та дружинами.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Щоби сила нашої енергії множилася": Денисенко закликала щодня молитися за Україну

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів