"Вважаю це своїм обов’язком": Галкін пожертвував гроші українським біженцям та закликав зробити так само

24 травня 2022, 15:30

Російський гуморист Максим Галкін, який після початку війни разом із родиною виїхав з росії, закликав допомагати українським біженцям.

Відеозвернення він опублікував у своєму Instagram.

У ньому Максим розповів, що перевів кошти на допомогу постраждалим від війни українцям, як і обіцяв раніше. Також він підкреслив, що і надалі буде жертвувати гроші й допомагати біженцям. Адже "розділяє відповідальність", як повинен зробити і кожен громадянин росії.

"Як і обіцяв, частину грошей, що я заробив на концертах в ізраїльському турі, переведу біженцям з України, фондам, які допомагають біженцям. Це я вже зробив. Перевів кошти у кілька фондів", – розповів Галкін.

 
Галкін із дружиною Аллою Пугачовою та дітьми виїхав із росії до Ізраїлю ще на початку березня
фото instagram Максима Галкіна

"Зазвичай я не афішую свою участь у добрих справах, але наразі, я вважаю, просто необхідно підсвічувати й рекламувати діяльність фондів, організацій, людей, які самовіддано допомагають постраждалим у цій катастрофічній ситуації", – продовжив він.

"Сьогодні я розкажу про один з таких фондів. Це австрійський фонд Austrian Aid Community… Фонд діє виключно в гуманітарних цілях, це – важливо. Тому, якщо маєте можливість, допоможіть їм", – сказав гуморист.

 
Раніше пропагандистка Сімоньян поливала брудом гумориста за його критику війни

"Я буду допомагати біженцям з України. В мене буде багато концертів по всьому світу, сподіваюся, й у росії. І в різні фонди я буду надсилати гроші. Критерієм, безумовно, буде не те, в якій країні зареєстровано фонд. Критерій – прозорість, впевненість, що кошти дійдуть до адресата", – наголосив Галкін.

"Вважаю допомогу біженцям з України своїм обов’язком як громадянина російської федерації, що розділяє відповідальність за те, що відбувається", – підсумував актор.

Посмотреть эту публикацию в Instagram

Публикация от Максим Галкин (@maxgalkinru)

Нагадаємо, після того, як Галкін засудив обстріли житлових будинків Одеси, російська журналістка Ксенія Собчак висловила думку, ніби Галкін не планує повертатися до росії. Мовляв, засудження війни – це спалення всіх мостів.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Ходите колом та місите лайно": Галкін звинуватив російські ЗМІ в поширенні брехні про нього

"Ми є свідками величезної людської трагедії": Галкін пообіцяв віддати українцям частину грошей з концертів в Ізраїлі

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів