Перша дружина Трампа померла на 74-му році життя

15 липня 2022, 09:23

Перша дружина американського експрезидента Дональда Трампа та мати його трьох старших нащадків, Івана Трамп померла у віці 73 років у Нью-Йорку.

Про це 14-го липня повідомили її діти Іванка та Ерік в Instagram.

"Смерть матері розбила мені серце. Мама була геніальною, чарівною, пристрасною та шалено смішною. У кожному своєму вчинку вона демонструвала силу, наполегливість і рішучість. Вона жила повним життям - ніколи не втрачала можливості посміятися й потанцювати. Я сумуватиму за нею завжди і завжди зберігатиму пам’ять про неї в наших серцях", - написала донька Іванка Трамп.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Ivanka Trump (@ivankatrump)


"З глибоким сумом ми повідомляємо про смерть нашої коханої матері Івани Трамп. Наша мама була неймовірною жінкою - сильною в бізнесі, спортсменкою світового класу, сяючою красунею, турботливою матір’ю та другом. Івана Трамп була тією, хто вижила. Вона втекла від комунізму і прийняла цю країну. Вона навчила своїх дітей мужності та твердості, співчуттю та рішучості. За нею буде дуже сумувати її мати, троє дітей і десять онуків", - зазначив Ерік Трамп.

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Eric Trump (@erictrump)

 
За 15 років шлюбу (1977-1992) Івана народила Дональду трьох дітей: Дональда-молодшого, Іванку та Еріка
 
Кілька років тому Івана казала, що співчуває Меланії Трамп, бо пам'ятає, як їй самій було погано, коли вона дізналася про зраду Дональда
фото getty images
 
Івана Зельнічкова народилася у Чехословацькій Республіці. Була моделлю, професійно займалася лижним спортом, дизайном одягу та ювелірних прикрас і писала книжки. Її називають фешн-іконою і талановитою бізнесвумен
фото getty images

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Екс-дружина Трампа: Я - перша леді

Шахрай, жаднюга, син соціопата: що розповіла про Дональда Трампа його племінниця в скандальній книзі

Дональда Трампа зроблять дідом удесяте

69-річна екс-дружина Трампа посвітила тілом у танці й поміркувала про чоловічі зради

Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів