Влад Яма розповів, як під час війни виїхав за кордон та що вони з дружиною думають про всиновлення

25 липня 2022, 15:30

Хореограф Влад Яма, який перебуває з родиною у США, пояснив, як йому, чоловікові призовного віку, вдалося виїхати за кордон під час війни. Іще він розказав про батьків у Запоріжжі та мрії щодо збільшення родини.

Про це ішла мова в інтерв'ю Ями "Слава+".

Виявляється, 40-річний Влад перетнув кордон іще до того, як чоловікам заборонили виїжджати з країни.

"Я виїхав одразу, дуже швидко", - зазначив він.


 
Влад виїхав за кордон одразу після початку війни
фото з instagram ями

"Перші декілька годин 24-го, коли це все почалося, ми з дружиною почали обговорювати про всяк випадок варіанти: от що ми будемо робити, якщо російські військові прийдуть до нашої хати. От що робити реально. І якщо вони будуть зі зброєю, а я без. Що я можу зробити, як я можу захистити свою родину. І ми говорили про те, що вони прийдуть, мабуть, заберуть якісь гроші, якщо буде готівка. Мабуть, заберуть автівки. Що ще можуть зробити. Але досвід Бучі показав, що могло статися набагато гірше", - зізнався Яма.

Як розказав хореограф, у Америці він займається проведенням благодійних майстер-класів. Влад, який до війни досить активно вів свій Instagram, тепер постить значно менше, позаяк відчуває, що все, що не має відношення до війни, втратило сенс. Схожі відчуття і в його дружини Ліліани.

"Вона відчуває абсолютну порожнечу, вона не хоче робити нічого, знімати, розмовляти тощо. Вона насправді пережила це все складніше, ніж Леон. Він, мабуть, до кінця, на щастя, не зрозумів, що таке війна Він знає, що це страшно, але мені здається, до кінця не розуміє все ж таки. А Ліля сприйняла все дуже близько до серця. Вона чула перші постріли, вона чула декілька літаків, ракет, гелікоптерів у перші години просто над нами. Вона просиналася місяця півтора кожної ночі, підходила до мене, питала, чи все добре. Навіть коли ми знаходилися вже не в Україні, вона все одно просиналася. І потім іще пару місяців лякалася літаків пасажирських, що літали повз, або гелікоптерів якихось поліцейських. І от тільки зараз вона начебто прийшла до тями", - поділився Яма.

 
Песика Ями теж забрали з собою до Америки

Батьки Влада залишаються в Україні.

"Зараз вони у Запоріжжі, на жаль. Але вони жили в горах, на Прикарпатті, 2,5 місяця. Я їх вивіз десь на 5 або 6 день. У нас була з ними коротка, але важка розмова. Це були ті дні, коли російські війська підходили до Запоріжжя, вони вже були в Запорізькій області... Я так у житті ніколи з батьками не розмовляв, і я сподіваюся, що ніколи не буду. Я просто кричав на них, подекуди з матами, тому що вони не хотіли їхати", - розповів Влад.

Утримати батьків надовше на заході країни Ямі не вдалося. Єдине, на чому йому поки вдається наполягти, це те, щоби бак їхнього авта весь час був заправлений, і документи були при собі, на той випадок, якщо доведеться терміново їхати подалі від Запоріжжя.

Проситься додому щодня і син Влада та Лілі, Леон. Хлопчик хоче піти до першого класу в тій школі, де проходив підготовку, але хореограф сумнівається, що це буде можливим.

 

Яма відповів на питання, чи не збираються вони з дружиною всиновити дитину, яка лишилася сиротою під час війни.

"Ми говорили про це кілька разів, і востаннє декілька місяців тому. Не хочеться зарікатися, але станом на нашу останню розмову ми відчуваємо, що ми хочемо ще своїх. Хочемо своїх. От просто зараз. Хочемо. Хочеться дівчинку. Хочеться двох узагалі", - поділився він.

Нагадаємо, телеведучий Тімур Мірошниченко з дружиною Інною, які виховують двох спільних дітей, нещодавно прийняли рішення про всиновлення.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Бабкіна відповіла хейтерам, чому її чоловік виїхав із країни, а не пішов воювати

"Не розганяйте гімно на вентилятор": Полякова пояснила, як її чоловік виїхав за кордон

Ступка покрасувався у вишиванці та пояснив, чому він не в Україні, а у США

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів