Астаф'єва знялася у жовто-блакитних луках та розказала, що вперше зробила під час війни

23 серпня 2022, 16:04

Модель і співачка Даша Астаф'єва вже неодноразово розказувала, як війна змінила її життя і ставлення до самої себе.

Адже під час перших місяців війни вона знайшла порятунок у допомозі людям та не на жарт захопилася волонтерством.

У спецпроєкті видання Elle.ua Астаф'єва розказала, як відновлює ресурс, що робить уперше в житті та чому макіяж для неї важливий навіть під час війни.

"Кожній людині, яка переживає стрес, потрібно знайти свої ліки. У мене це - природа, швидка ходьба, приготування їжі та риболовля. Останнє мене відволікає, допомагає підняти настрій та підкоригувати свої навички у цьому. Раджу всім виділяти деякий час у день на те, що ви любите", - каже Астаф'єва.


 
Про любов Даші до риболовлі відомо вже давно
фото льоша ліч для elle.ua

"Перше, що мене заспокоює, - це знання про те, що є люди, яким набагато гірше, і це переважна більшість моїх знайомих. Кожного з нас торкнулося питання емоційного стану. Іноді мені здається, що ніщо не має сенсу, іноді - що все, що я роблю, нікому не потрібне. Я буваю дуже роздратована, негативно реагую на щоденні завдання, прохання допомогти, нескінченні збори, пошуки. Але я розумію, що у воєнний час потрібно думати про щось важливіше. Тому я намагаюсь активно займатися своїм емоційним станом та робити те, що в мирні часи приносило мені задоволення: читати, бути зі своїми песиками, приділяти більше уваги близьким людям та робити щось корисне кожного дня", - поділилася Даша власним рецептом зберігання рівноваги.

 

"Щастя мені приносять прості речі. Прокидатися вранці й розуміти, що ти сьогодні живий, що на вулиці гарна погода, ти можеш почути голоси батьків, піти гуляти з песиками, що ти маєш декілька вільних годин увечері на риболовлю чи щось, що тобі подобається. Я зараз насолоджуюся домашніми справами - готую, варю лимонади, варення (вперше в житті).

Також щастя мені приносить те, що моя бабуся досі жива. Ми з нею часто говоримо по телефону, і я запитую в неї рецепти страв. І для мене з ось таких цінних моментів складається бажання жити, посміхатися, пробувати щось нове. Подивимося, як буде у мирний час, але раніше ми це не цінували так, як зараз", - зауважила Даша.

 
У листопаді минулого року Астаф'єва розійшлася зі своїм цивільним чоловіком Артемом Кімом. Але не так давно вона заявила, що вже має нове кохання

На запитання, як їй вдається гарно виглядати під час війни, зірка зазначила:

"Мені приносить задоволення догляд за собою, близькими людьми та песиками... Я маю цілий батальйон улюблених речей, які допомагають мені доглядати за собою та посміхатися своєму відображенню у дзеркалі. Я звикла вивчати склад косметичної продукції, цікавитися б’юті-новинками, читати відгуки. Я пишаюся своєю б’юті-колекцією. Я наче мисливець за якимись рідкісними оліями, органічною косметикою. Мене це заспокоює і рятує".

"У перші дні дійсно було не до моди та краси, але моя тривожна валізка містила десь 30% засобів догляду за собою... Десь більше місяця я навіть не думала про красу, адже була у шоковому стані та стресі. Я навіть не змінювала одяг і ходила в одному і тому ж спортивному костюмі, лише за можливості прала та сушила його. Потім я зрозуміла, що догляд за собою та звичайний мейк допомагають мені підняти собі настрій та відчувати себе жінкою. Навіть збираючись чистити картоплю на кухні, я робила макіяж. Це мені допомагало не лише мати гарний настрій, а й отримувати компліменти від військових, які приїздили забирати їжу. Але я ніколи не любила робити макіяж так, як під час війни, тому що для мене це щось про задоволення з минулого, звичного життя", - зізналася модель.

 

Нагадаємо, напередодні Дня Незалежності Даша взяла участь у флешмобі з тризубом, який виявився не дуже пристойним. Але артистка пояснила, чому так сталося.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Поза "волонтер" та "спецоперація": Астаф‘єва порадила, як з користю кохатися під час війни

Астаф'єва виставила на аукціон свою річ заради допомоги жінкам-військовим

"Де ті мільйони?": Астаф'єва звинуватила колег у заробітках на благодійності

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів