"Боюся зайвий раз питати": Наталка Карпа розповіла, що зараз відбувається з її шлюбом

15 вересня 2022, 17:10

Співачка Наталка Карпа, яка наприкінці минулого року натякнула, що вони з чоловіком, Євгеном Тєрєховим переживають непростий період у стосунках, тепер жалкує про свою відвертість. Чи вдасться парі зберегти шлюб, сама зірка сказати не може, оскільки війна відсунула це питання на другий план.

Євген зараз на передовій, і Наталка молиться за те, щоби батько її донечки Злати залишився живим.

Про особисте артистка, яка вперше за понад пів року повернулася до Києва, говорила у подкасті для "Клуб Не Мамкай".

 
Наталка розповіла про материнство і те, як змінилися її стосунки з чоловіком після появи доньки
фото з instagram карпи

"Він недавно був, якраз коли були воєнні дії в стороні Бахмута, був один такий дзвінок... Він нам постійно телефонує, ми постійно на зв'язку, і він телефонує, і я розумію, що я чую в трубку, як іде так "бух, бух..." Я кажу: "Що це там таке?" Він каже: "Все нормально, я в навушниках, воно не заважає". Ну тобто, каже: "Добре, що в мене є навушники, я спати можу." Я розумію, що вони там звикли, але мені це дуже страшно", - зізналася вона.

Чоловік дуже сумує за дочкою, і декілька разів йому вдавалося вирватися її побачити.

"Такий був момент, коли я розумію, що от, останні хвилини, ми прощаємось, він сідає і машину і їде, і я розумію, що я ж не знаю, може, це остання наша зустріч? І така думка: Боже, як я хочу, щоби Господь зробив усе, щоби зберегти Златиному татові життя, щоб вона бачила, що в неї є татусь, і щоб він її вів, коли вона буде заміж виходити", - поділилася Наталка, не стримавши сліз.

 
Златі в грудні виповниться 3 рочки

Як пояснила співачка, причиною кризи шлюбу з Тєрєховим стали "різнобачення".

"У нас, напевно, почалися якісь проблеми, коли з'явилася Злата. Мабуть, кожна сім'я переживає, перебуває якісь свої кризи... З чим це пов'язано? Ну, по-перше, відповідно, ми були завжди, коли ми були двоє, ми були ні до чого вдома не прив'язані. Ми хотіли - поїхали туди, поїхали туди, пішли в кіно, у нас менше відповідальності. Коли з'явилася дитина, звичайно ж, поріг відповідальності зовсім інший став. Десь колись щось у тебе накоплюється, ти вчасно це не виливаєш, не відкриваєшся, десь воно назбирується, назбирується, і може, в певний якийсь момент у нас був такий емоційний вибух", - пригадала вона.

"Але ми дуже сучасні, адекватні люди. Ми сіли, поговорили, ми зрозуміли, що нам треба якийсь час, щоби це зрозуміти, вияснити, тому що з цим треба розбиратися. Не можна так "все гуд, живемо далі" чи розбіглися. В нас усе одно є дитина, нам треба спілкуватися", - наголосила зірка.

 
Карпа та ветеран АТО "Титановий Джексон" одружилися в 2016-му

Далі свої корективи у життя внесла війна, і з'ясування стосунків зараз не на часі.

"Насправді ми в певний момент якось навіть заморозили наші стосунки", - розказала Карпа.

"Я його, якщо чесно, боюся зайвий раз питати. Зізнаюся, що я просто подивилася одне з його останніх інтерв'ю, він сказав таку фразу: "У мене війна". Зайвий раз його питати, які в нас стосунки зараз? Я не буду. І вирішила, що тепер я не хочу, при всій своїй любові і щирості до всіх слухачів і глядачів, я чомусь не хочу зараз своє особисте виносити", - зазначила вона.

Наталка підкреслила, що в їхньому з Євгеном спільному житті було багато хорошого, і в будь-якому випадку він назавжди залишиться батьком її улюбленої доньки. До слова, Карпа дуже хоче стати мамою ще.

 
Поки її чоловік боронить країну, Карпа поєднує виховання донечки з виступами для вояків та на благодійних концертах

"Це магабажане дитятко. Так, у мене був такий момент, чесно зізнаюся, що я думала, що я буду чайлдфрі. Чомусь у мене був такий ритм життя, був якийсь такий шалений темп. Мені потрібно було багато зйомок, потрібно було багато інтерв'ю, потрібно було багато роботи, якось я в цьому всьому просто розчинялася, мені це подобалося. Можливо, це був страх перед створенням сім'ї, цієї такой комірчини, як то кажуть, суспільства. Можливо, я просто розуміла, що не знаю, як це робити, я цього боюся, і тому я за роботою ховалася", - припустила зірка.

У цьому страху Наталка в той час навіть собі не зізнавалася.

"Можливо не було в той момент потрібної людини, з якою я б розумала, що в мене буде сім'я і в мене будуть дітки. Але на все свій час, однозначно, на все свій час", - поділилася вона.

"Це вважається пізня дитина, але я скажу більше: я хочу ще дітей... Хочу, і дуже навіть багато. Я взагалі мрію про велику родину, хочеться банально якийсь будиночок за містом...", - зізналася Карпа.

Нагадаємо, Наталка шкодує, що "стартувала" у материнство лише в 38 років.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Наталка Карпа натякнула на кризу шлюбу: Я з тих жінок, хто до останнього воюватиме за свою сім'ю

"Почалося. Працюємо за планом": Карпа розповіла про перший день війни, свою допомогу в тилу та плани після перемоги

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів