"Били до ран і крові": Слава Дьомін поділився моторошними спогадами про своє дитинство

29 вересня 2022, 10:00

Теле- та радіоведучий Слава Дьомін вирішив підняти дуже важку, але вкрай важливу тему: насильство батьків по відношенню до дітей.

38-річний чоловік, який був жертвою жорстокого аб'юзу з боку матері, поділився власною шокуючою історією.

Слава написав про це у Instagram.

 
Слава поділився власними спогадами
фото з instagram дьоміна

"Про мої стосунки з мамою. У нас складні стосунки вже 25 років. Вперше я пішов з дому у 13 років. Але мене швидко повернули. Мама працювала в управлінні внутрішніх справ і в дитинстві я її боявся. Били мене за все. І навіть для профілактики. Вузьким ремінцем, шлангом від пральної машини тощо. Били до ран і крoвi. Одного разу мене відправили виносити сміття, а додому не впустили. Для профілактики...", - розповів він.

"Напевно, таким чином мама проявляла любов. Думала, що силою можна заробити повагу. Але я не поважав її, а тільки боявся. До того часу, доки не став самостійним. Мені вже 38, а моя мама досі аб'юзер", - зізнався Дьомін.

 
Мама ведучого була до нього жорстокою

Слава переконаний: силу до своєї дитини застосовують лише слабкі батьки. Адже лише слабка людина підніме руку на того, хто не може дати здачі, замість того, щоби поговорити, як із другом.

"Ще мене дивують батьки, які звинувачують в чомусь власних дітей. Агов! Як ви їх виховали, так вони себе і поводять. Дитина - білий лист, на якому батьки малюють картину. Не може лист бути винним, якщо художник ляпнув не тією фарбою. Я завжди говорю про те, що коли дитина щось робить не так, проаналізуйте свої дії. Дитина сидить багато в телефоні і не комунікує з вами? То може, ви мало цікавитесь її життям? Будьте на одній хвилі. Бо дитина - ваш найкращий друг", - порадив ведучий.

 
Дьомін вважає, що лише слабка людина здатна підняти руку на беззахисну дитину

"А що з моєю мамою? Було кілька спроб налагодити стосунки і почати все з чистого листа. І знову починалось повчання, звинувачення тощо. І тепер вона вирішила "отримати" мою любов ще більшою силою і шантажем. Подала в суд на отримання аліментів. Абсурд? Так. Але це справа адвокатів. Мама у мене залишилась лише біологічна. Душевної мами немає. І ми не будемо йти одним шляхом", - поділився він.

Дьомін підкреслив, що цей пост він написав не для того, щоби пожалітися, а для того, щоби деякі батьки зрозуміли, що мають шанс налагодити зі своєю дитиною стосунки, незалежно від віку.

"Адже ваша донька/син вас дуже любить. Не вбивайте власноруч цю любов. Будьте найкращим другом. І тоді в нашому житті буде менше злих, закомплексованих людей, яким в дитинстві не додали батьківську любов і дружбу", - закликав він.

 
Слава з власним сином

"Немає поганих дітей. Є погані батьки. Нехай ви не підпадете під цей опис", - додав Слава.

Нагадаємо, не приховує того, що в вихованні синів вона застосовує ремінь, співачка Ірина Федишин.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ніякого фізичного насилля та не залетіти в 16: Морозюк назвала головні правила виховання сина

"Якісна порція маминого кохання": Мішина розказала, як виховує з сина справжнього чоловіка

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів