Невістка Ющенка згадала, як вагітною пережила перші дні війни, та дала поради майбутнім мамам

7 жовтня 2022, 11:34

Невістка експрезидента Віктора Ющенка, Олена, яка нещодавно подарувала йому ще одного онука, розповіла про перші дні війни.

Жінка була на 5-му місяці вагітності, коли путін почав повномасштабне вторгнення.

Попри складні перші дні, Олена доволі швидко змогла себе опанувати і тепер радить майбутнім мамам, як варто поводитися під час війни.

"Зараз мені дуже хочется підтримати усіх дівчат, що носять своє дитя під сердцем. Тих, хто зараз в Україні та переживає такі важки часи. Я була на 5 місяці, коли прокинулась від вибухів. Та три доби не спала зовсім", - згадала дружина Андрія Ющенка.


 
Олена приховувала свою вагітність, а про народження онука повідомив щасливий дідусь Віктор Ющенко

"Як же я боялась за дитину, як мені ці дні було важко, але потім я зрозуміла, що найкраще для дитини - спокійна та щаслива мати… Я зробила все, щоб дати їй все у цей нелегкий час. Дякувати Богу, змогла народити здорового сина.

Моя порада: не треба дивитись новини: ви нічого не можете змінити та допомогти. Не думати про майбутнє - є зараз, треба жити та радіти тому, що скоро ви зможете взяти на ручки свою дитинку", - зазначила Олена.

 
Синочка назвали на честь батька - Андрієм

"А ще я почала десь через місяць дивитись фільми, читати книжки... Треба відволікатись, як би це не було важко. Ми все рівно переможемо 💙💛🙏 а від материнського стану залежить дуже багато", - наголосила жінка.

 
Для Олени син - перша дитина, а в її чоловіка Андрія є ще 12-річна донька Варя від першої дружини Лізи Ющенко

Нагадаємо, нещодавно невістка Ющенка вперше показалася під час прогулянки з сином. Також Олена раніше казала, чому вони з чоловіком не виїхали з країни через війну.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів