Після 6 місяців мовчання: Гоцій розказала про життя в Європі, психотерапію та відчуття "чмошності"

13 жовтня 2022, 14:30

Mодель Наталія Гоцій від самого початку війни зникла з інтернет-площини і не ділилася жодними подробицями свого життя.

На своєму YouTube-каналі після тривалого мовчання вона розказала, де наразі мешкає, від чого "лікувалася" та як справи з її емоційним станом.

Наталія разом зі своєю родиною і батьками живе в будинку в Каннах. Першою проблемою, з якою вона зіштовхнулася під час війни стало компульсивне переїдання.

 

"В березні в мене було + 6 кілограмів, а потім я ще піднабрала 2. Я важила 68 кг. Це багато для мене. Мені потрібно було зробити собі боляче не просто через відчуття ситості, а через перенасиченість. Мені ставало легше. Мій фокус уваги перемикався на ненависть до себе", - зізналася модель.

 
Наталія дозволила собі келих кока-коли за обідом

Гоцій розказала, що працювала з трьома психотерапевтами відразу над її компульсивним переїданням, спустошенням, небажанням вести соціальні мережі тощо.

"Це був рецидив після тринадцяти років. Це все викликало в мене відчуття власної "чмошності". Я прийняла рішення харчуватися один раз на день не вдома", - розповіла вона.

"Напевно я почала приходити до себе десь у червні. Набрала я доволі швидко, місяці за півтори. Паралельно я проходила терапію, працювала із собою і налагоджувала своє харчування", - згадала модель.

 
За словами Гоцій, на початку війни вона перебувала в Європі

"Так сталося, що коли почалася війна мої діти були в Києві, а я була в Європі. Це зайняло в мене 9 днів, щоб переправити їх до себе", - зізналася вона.

"Для мене було дуже важливо поїхати в Україну, поспати у підвалі під сиренами, побачити своє місто в тому жахливому стані, в якому воно було на той момент... Мені стало легше.

Я зрозуміла, що мені потрібно зібратися і поїхати. Я взяла білет, побудувала маршрут, знайшла подругу. Ми зустрілися з нею у Варшаві. Поїхали трансфером у Львів. Я вперше почула повітряну тривогу. Для мене було важливо це пережити", - підсумувала красуня.

 
Зараз Наталія іноді приїжджає в Київ і планує неодмінно повернутися в рідне місто, коли закінчиться війна

Нагадаємо, минулого року Гоцій поділилася деталями свого роману з солістом гурту "Бумбокс" Андрієм Хливнюком.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Модель Гоцій згадала, як страждала на анорексію: Моє тіло було вкрите ранами

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів