Хижняк зізналася, що відправила сина в евакуацію з ексчоловіком

20 жовтня 2022, 15:15

Акторка Антоніна Хижняк, яка має 5-річного сина Макса від першого шлюбу, зізналася, що після початку війни була змушена розлучитися з дитиною. На декілька тижнів вона відправила малого до Тернополя з його татом.

Про це Тоня розказала в "ЖВЛ", давши інтерв'ю разом зі своїм бойфрендом, актором Олександром Боднаром.

"Просто я розуміла, шо я їхати не хочу, але й дитину з собою лишати в заручниках теж я не можу", - пояснила Хижняк.

 
Тоня з Олександром мешкають в Українці
фото з instagram хижняк

Зі слів акторки, за перший місяць війни син стрімко подорослішав.

"Я приїжджаю, там якраз вмикається сирена, і він так: "Ах, знову сирена, коли вже Путін здохне!". Я так: "Добре Тернопіль так, як виховує". Знає, що Росія ворог. Знає, чого сирени, бо летять ракети. І знає, звідки. Він не знає, "звідки готувалось нападєніє", але то таке", - поділилася вона.

"Я дуже люблю Макса. Мені зараз із ним набагато цікавіше, ніж коли він був маленький", - зізналася Хижняк.

У Боднара з сином коханої склалися хороші стосунки, але у виховання Макса він воліє не втручатися.

 
5-річний Макс подорослішав через війну

ін більше Тоню слухає. Якщо він на шию сідає, то Тоня все ж таки як мама: "добре, добре..." Я взагалі краще Тоні скажу: "Тоню, ти ж тут цей, може трошки...", і вона каже тоді", - зазначив актор.

Олександр розповів, що його батьки, які мешкали у Криму, після початку війни поїхали з окупованого півострову. Через усю росію, Литву, Латвію та Польщу вони дісталися України.

"Ну там був прапор - і х...й з ним. Але коли ці Z-ки почали з'являтися, коли в тебе тут родичі, коли по ним прилітають ракети і коли ти не можеш там, у Криму ні з ким про це поговорити, коли, навпаки, багато хто підтримує це... Мама просто одразу звільнилася, сказала: "Я не можу бачити цих людей, які тобі забороняють щось казати", - розказав актор.

Під час війни в Тоні та Сашка фактично немає роботи, і вони живуть на заощадження. Проте Хижняк принципово відмовляється від пропозицій щодо переозвучки українською довоєнних серіалів із російськими акторами.

"Як це може бути? Нащо ви далі толеруєте ці обличчя, які кажуть "я горжусь, что я русскій, мнє нє стидно, что я русскій" - Батирєв (Антон Батирєв, російський актор - ред.) написав. Ви його переозвучите українською, серйозно? І пускаєте далі?", - обурилася Антоніна.

"Цю пуповину з кацапнею жують, жують і ніяк не пережують, і не відкусять. Досі вони (деякі продюсери) чекають, що "якось зараз усе налагодиться, якось когось ми привезем", - додала вона.

Як відомо, в липні українські актори театру і кіно запустили в мережі флешмоб із закликом щодо припинення будь-якої співпраці з російськими акторами. Відповідне звернення було подане до президента Володимира Зеленського.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Кожен міліметр заряджений на перемогу": зірка "Спіймати Кайдаша" шиє українські прапори для бійців

"Love is… разом здавати кров": зірки серіалу "Слід" Хижняк і Боднар стали донорами. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів