"В ах*ї від змін": блогерка Багірова посвітила стегнами і похвалилася вдосконаленою версією себе

9 листопада 2022, 13:15

Блогерка Лілія Багірова оголосила підписникам, що вона "в ах*ї від своїх змін" та стала вдосконаленою версією себе.

Тепер вона не залежить від чужої думки, робить лише те, що сама хоче та просто кайфує.

Про це Багірова написала в Instagram, проілюструвавши власні слова достатньо звабливимим фотографіями.

"Я вам скажу, що я сама в ах*ї від своїх змін. Та Ліля Багірова, яку ви знали - була лише пробна версія, щоб прощупати цей світ з різних боків і знайти свою місію. Вдосконалена версія ЛІЛІЯ БАГІРОВА вже на підході, щоб себе анонсувати. Там така аху*нна комплектація - ювелірна робота через терни до зірок. Кайфово те, що будь які мої дії зараз не піддаються ніяким сумнівам! Мені все одно на думку інших, на оцінку інших, на одобрення інших", - заявила Лілія.


 
Свої одкровення Ліля назвала камінгаутом
фото @brikjulia

"Я більше не маю залежних дружніх зв’язків з перекладанням відповідальності. Не маю залежних відносин, які впливають на мою особистість і мій розвиток, забираючи мою увагу і сили. Не маю страхів невідомості і нового, бо в цьому і є розвиток і нові горизонти! Потрібно лише наважитись переступили ці страхи і там таааааак за*бісь!

Я зараз реалізовую всі свої божевільні ідеї, іду туди, де багато ризику і невідомості. Я більше не орієнтуюсь на страхи світових подій і відчуття провини перед іншими. Якщо в когось до*уя життів - може і має таку розкіш, щоб це життя проводити в стражданнях, а я такої розкоші не маю", - зазначила Багірова.

 
Раніше Багірова намагалася набрати вагу, бо дуже худа. Але зараз, схоже, повністю задоволена тілом

"І я вірю в себе!!! Тому що я народилась в повноцінній фізичній комплектації, а все інше в ГОЛОВІ І от цей принцип я і розгадала. Тепер я розумію, що мені ВСЕ ПІД СИЛУ! Під силу офігезна фізична форма, під силу мільйони доларів, під силу безумовна допомога іншим, через любов і достаток ресурсу. Під силу духовний і професійний розвиток, в якому я найкраща і умиротворена.

В мене немає часу злитись і ображатись на інших, чекати щось від інших і тд, я САМА ВІДПОВІДАЛЬНА ЗА СВОЄ ЖИТТЯ! Я сама створюю своє життя мрії! Якщо щось відбувається у моєму житті - я шукаю сенс досвіду, але більше не відчуваю несправедливості і образ", - запевнила Ліля.

 
Блогерка показала стегно крупним планом

Я просто кайфую від себе, роблю все для СЕБЕ, роблю те, що хочу Я. Беру з усього досвід і вдосконалюю кожен крок! В мене більше немає відчуття провини, стида і жалості! І ви б знали, наскільки це вільне відчуття!!! Кожен день купа енергії і сил. Кожен день впевненість в собі і наближення до своїх цілей, які по досягненню змінюються на інші - ще більші!

Здається, я себе зараз відчуваю так, я ті, хто раніше мене захоплював, мотивував і бісив, водночас", - підсумувала блогерка.

Нагадаємо, два роки тому Багірова, яка ще зустрічалася з репером Kyivstoner, посварилася з депутатом Миколою Тищенком.

А рік тому вона заявляла про пограбування її будинку.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів