"Було бажання покінчити життя": Раміна розказала, як реагує на негатив у свій бік

16 листопада 2022, 11:45

Блогерка Раміна Есхакзай розказала, як реагує на критику людей щодо її останніх відео, відзнятих під час війни.

В одному з інтерв'ю вона зізналася, що має розлади харчової поведінки та навіть думала про самогубство.

"Якщо це критика, а не допомога, то я просто бішуся. Раніше це була булімія, а зараз це розлади харчової поведінки. Це злість, якась несправедливість. Коли під час війни мене хейтили, то навіть було бажання покінчити життя самогубством", - зізналася вона.

 
За словами Раміни, потрібно або реагувати на слова хейтерів, або працювати для своїх фанатів

"Напевно, люди, які стають публічними, в них є ось це бажання подобатися, певний нарцисизм. І, напевно, в мені стовідсотково це є, бажання довести, що я "не така", що я допомагаю людям, що все зі мною нормально. Це з одного боку. З іншого - я потім згадую, які гарні справи зробила, що мені кажуть люди, дійсно авторитетні, які вміють аналізувати. Яких я знаю, поважаю", - зазначила блогерка.

 

"Як я можу орієнтуватися на дебілів, я їх так називаю. Проблема в тому, що ці дебіли, вони ж не зайдуть, не переглянуть чим я займаюся, які я гарні справи зробила, що я взагалі за людина. Вони побачили з одного ракурсу, почули якусь думку, прочитали заголовок і на цьому все", - розповіла Раміна.

Есхакзай також розказала, як реагує на хейт і стрес.

"Я заїдаю. Я з тих людей, які на стресі набирають вагу. Коли почалася війна, я почала набирати. Коли якісь такі емоції негативні. Коли немає, коли ось цю злість подіти", - зізналася вона.

Як відомо, Раміна переконана, що ставати мамою жінка має лише тоді, коли справді цього бажає. Відтак наразі вона - чайлдфрі.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Заіпали топити своїх": Раміна звернулася до тих, хто підтримує "срачі" за україномовний контент

"Він у максимальній небезпеці": Раміна зі сльозами розповіла про нареченого на війні

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів