Полякова розказала, де і як живуть доньки в Британії, та коли вона востаннє бачилася з чоловіком

8 грудня 2022, 13:15

Співачка Оля Полякова, чий чоловік, бізнесмен Вадім Буряковський на початку війни вступив у тероборону, розказала про стосунки з ним.

В інтерв'ю сайту ТСН.ua. вона також розповіла про справи доньок, які тимчасово перебралися у Велику Британію.

"Маша в мене вже дуже самостійна, Алісі складніше. Для неї взагалі це шок – бути без мами та тата поряд, бути не вдома. Вона в нас дуже домашня дитина, дуже любить свою дачу, котів, собак, кіз, курей та інше господарство. Вона дуже страждає", - зізналася Оля.

 
Артистка виховує двох доньок: старшу Машу і молодшу Алісу

"Маша – навпаки, вирвалася на свободу і навіть не телефонує (усміхається – ред.), що дає нам привід думати, що в неї усе гаразд.

Аліса і Маша живуть в гуртожитках своїх закладів, і це для них особливий досвід. Але вони швидко його прийняли! Це нова сторінка їхнього життя, в якому немає мами, няні, тата... Це вже зробило їх більш самостійними!", - запевнила вона.

Оля також розказала, як підтримує з чоловіком стосунки на відстані, і коли в останній раз з ним бачилася.

"Мій чоловік від літа вже повнолітня людина і може виїжджати за кордон! Тому мої історії, які я можу розповідати публічно, не такі цікаві, як у Маші.

Бачилися два тижні тому! Він був у Тбілісі, привозив Машу на декілька днів, а потім повіз її назад до Лондона", - розказала вона.

 
На знімку Вадім з доньками у мирні часи

За словами співачки, їхні стосунки суттєво змінилися під час війни.

"Вони стали кращими. Якщо до війни ми хоча б рідко, але бачилися через мій графік, то зараз взагалі спілкуємося лише телефоном. Тому не має жодного приводу сваритися і з'ясовувати, хто правий, а хто ні. Мені здається, що ми стали ще ріднішими", - запевнила Оля.

 
Не так давно Маша з батьком пили пиво у Лондоні

А ще Оля згадала, як її чоловік прийняв рішення піти до ТрО.

"Як можна відмовити, якщо це обов’язок кожної людини, кожного чоловіка. Його рішення було зваженим та не підлягало дискусій. Одразу ж, як почалася війна, і треба було формувати територіальні угрупування, він долучився. Більше того, наш дім розташований у лісі, через декілька тижнів після повномасштабного вторгнення, неподалік від нас було затримано 14 диверсантів, тому ця робота була вкрай необхідною. І в жодного не виникало питань, чи треба її виконувати, чи ні", - зазначила вона.

Нагадаємо, у липні Полякова зізналася, що безрезультатно намагалася вмовити прикордонників випустити її чоловіка Вадима разом із нею з України, але не вдалося. А пізніше вона розповіла, як, коли та навіщо він таки опинився за кордоном.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Пісня про дівчинку з цигаркою: донька Полякової продемонструвала свій вокал

Донька Полякової стала героїнею аніме та пустила дим із рота

Полякова в купальнику похвалила 16-річну доньку за відсутність страху

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів