"Ніс у вигляді члена": Репяхова зізналася, що наштовхнуло її на пластичні операції та скільки вона заробляє

29 березня 2023, 11:20

Дружина Віктора Павліка, блогерка Катерина Репяхова, яка тиждень тому наважилася на кілька пластичних операцій відразу, розказала, що підштовхнуло її на цей крок.

В інтерв'ю "Слава+" вона також розповіла про заробіток у мережі, сімейний бюджет та шлюбний контракт.

Репяхова прокоментувала, чому зробила ринопластику і ліпофілінг підборіддя:

"Це була моя мрія. Я цього дуже хотіла".


 
За операції Катя заплатила $3500

Жінка зізналася, що саме коментарі від аудиторії посприяли її рішенню щодо хірургічних втручань:

"Так. Почали казати, а я, звісно, почала звертати на це увагу. Колись я на це не звертала уваги і казала, що мій ніс унікальний, такого більше немає. Я казала у себе в сторіс, що ніколи нічого не буду міняти (саме з обличчям). А потім раз, другий, третій. Я така, дивлюся, розумію, що щось не те.

Я до цього наближалася певний період. Спочатку моя сестра зробила операцію з тим самим носом, ну а потім якось так з часом я прийшла до цього. Зараз я настільки кайфую. Це перше моє інтерв'ю, коли я взагалі не одягалася. Я одягла що-небудь, не фарбувалася, принципово не замальовувала ці синці. Мені так добре. От я є".

 

"Хоча хейтери всі мені казали про ніс, а підборіддя я просто професійно приховувала", - розказала вона.

А ще Репяхова згадала образи підписників у мережі:

"Мені написала жіночка, що в мене ніс у вигляді члена. Останній раз це було зовсім нещодавно. Ба більше, я пішла далі: знайшла її доньку в підписках, написала доньці. Донька була в шоці, їй було дуже соромно за маму. Таке я вважаю неадекватним, і я поставила цю людину на місце".

 
Так виглядає обличчя жінки зараз

Як зізналася Репяхова, вона була б не прости вдосконалити і зовнішність свого коханого.

"Звісно, потрібно, але він ніколи цього не зробить. Він вже лисий. Негарно. Я йому пропонувала пересадку, якісь там уколи. Я йому пропонувала навіть рекламою, по бартеру: "Нє!". Я б йому підтяжечку зробила, якісь укольчики, що виглядати краще поруч з молодою дружиною", - зазначила вона.

 

Щодо фінансового питання, місячний заробіток Каті у соцмережах становить $150-200 тисяч. Сімейний бюджет пари на місяць - приблизно $10 тисяч.

Прокоментувала жінка і ставлення до шлюбного контракту.

"У нас немає. Нема що ділити поки, ще не нажили. Я взагалі не проти, але коли ми розписувалися, вже було дуже сумбурно, і тоді точно було не до цього. Якби, напевно, в мене був юрист і реально було що ділити, я б зробила. Я впевнена в своєму чоловікові, що він мене не залишить з дитиною голу, босу... І я його теж", - запевнила Катя.

Нагадаємо, раніше Репяхова розказувала, чим закінчилася історія її чоловіка з кредитом та квартирою, де живе його колишня.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"Сказали, що наступний раз може бути останнім": дружина Павліка згадала про проблеми з алкоголем, від яких його врятувала

Дружина Павліка про скандал із квартирою його колишньої: Чому ми мусимо утримувати її все життя?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів