"Я була ініціатором": дружина Павліка розказала, чим закінчилася історія з кредитом та квартирою, де живе його колишня

8 грудня 2022, 16:46

Наприкінці листопада дружина співака Віктора Павліка, Катерина Репяхова натякнула підписникам свого Instagram, що її чоловік нарешті погасив кредит за квартиру, де мешкає її попередниця, Лариса Созаєва.

І от нарешті Катя вирішила розповісти подробиці, як закінчилася та скандальна історія.

"Сторіс вдячності" вона присвятила ріелтору, який їм допоміг.

 
Цю і наступну сторіс Репяхова запостила наприкінці листопада

"Рівно рік тому на всю країну прогриміла новина про те, що мій чоловік виганяє на вулицію свою колишню дружину... Звісно, на меті ніколи не було виганяти колишню дружину на вулицю, і сьогодні ця квартира поділена. Вона була в кредиті, вона поділена, кредит закритий, і частина квартири переписана на колишню дружину", - пояснила Репяхова.

"Чому стільки радості у всіх у нас - тому що цей кредит, він був узятий 15 років тому, і мій чоловік відніс туди більше 500 тисяч доларів. При тому, що вартість квартири на сьогоднішній день десь 120 - там дві квартири, зроблені під одну, тобто це велика досить квартира", - розповіла вона.

 

Зі слів Катерини, вона "була ініціатором" вирішення цієї ситуації.

"Цей кредит був дуже сильно безглуздий. Я не могла дивитися на те, як мій чоловік кожного місяця відносить в банк по 30, 40, 50 тисяч гривень просто ні за що", - зізналася дружина Віктора Франковича.

"Мені здається, що це добрий кінець для всіх, ніхто не програв, всі тільки виграли, всім добре. Наче хеппіенд", - підсумувала вона.

 
Погасивши кредит, Павліки, які мешкають в орендованій квартирі, нарешті зможуть подумати про купівлю власного гніздечка

Нагадаємо, ще за життя їхнього з Ларисою єдиного спільного сина, Павла артист обіцяв залишити житло їм. Листування, де Павлік підтверджує намір переписати квартиру на неї, жінка оприлюднювала в мережі торік. Також озвучувався план продажу квартири, погашення кредиту та купівлі на залишок грошей меншого помешкання для Лариси.

Конфлікт між чинною та колишньою дружинами мало не став причиною четвертого розлучення Віктора Франковича. А за те, що Лора в соцмережі обізвала її тварюкою, Катя відсудила в тієї грошову компенсацію.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Сказали, що наступний раз може бути останнім": дружина Павліка згадала про проблеми з алкоголем, від яких його врятувала

Дружина Павліка про скандал із квартирою його колишньої: Чому ми мусимо утримувати її все життя?

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів