"Жанну я як любив, так і люблю": Бадоєв висловився щодо потрапляння ексдружини до санкційного списку

29 травня 2023, 15:00

Режисер Алан Бадоєв зізнався, що жалкує про те, що свого часу захищав співачку Ані Лорак, вважаючи, що та просто не тямить у політиці. Його шокувало те, що вона та інші українські артисти-зрадники не підтримали свою Батьківщину, коли почалася повномасштабна війна. А от ставлення Алана до його ексдружини, телеведучої Жанни Бадоєвої, не змінилося.

Ба більше, Бадоєв натякнув, що після закінчення війни та зможе навести аргументи для свого виключення з санкційного списку. Та поки це не на часі.

Про це зірка говорив у інтерв'ю Раміні Есхакзай.

 
Алан Бадоєв висловився щодо своєї ексдружини Жанни, яку указом президента в січні було включено до переліку осіб, щодо яких в Україні діятимуть персональні та економічні обмеження
фото з instagram бадоєва

Припускаючи, що Ані Лорак може подивитися це його інтерв'ю, Бадоєв звернувся безпосередньо до неї.


"Я не знаю, хто там твої друзі. От хто твої друзі, Ані, котрі біля тебе? Їх треба повбивати. Бо вони щось не те кажуть. І, мабуть, щось вже в тобі так змінилося. Що там у голові? Скажи мені, будь ласочка. Чому ти не розумієш, що це - твоя країна? Так, зараз уже, може, вона і не твоя, тому що ти не виправдала ні можливостей, котрі тобі надавалися, ні, на жаль, не виправдала нічого людського в собі", - наголосив він.

Жанна Бадоєва, яку теж багато хто звинувачував у замовчуванні війни, адже вона обмежилася одним постом у Instagram, залишається для режисера близькою людиною.

"Жанну я як любив, так і люблю. Це мати моєї дитини, для мене це святе. І я можу розісратися в пух і прах, але я буду завжди з цією людиною, тому що вона подарувала мені дитину, тому що вона завжди для мене є багато в чому прикладом. І зараз, коли я це кажу, це трикрапка. Жанна як була для мене прикладом, так прикладом і залишилася", - запевнив він.

 
Бадоєва для режисера залишається прикладом та близькою людиною
фото з instagram бадоєвої

"І коли закінчиться війна, підемо, розберемо ці списки і дещо пояснимо. Але це буде тільки якщо Жанна захоче, по-перше, і лише тоді, коли ми цими розбірками не зробимо негарно своїй країні. Якщо вона там зараз є в списках - ми погоджуємось, хай так і буде. Але нам є що сказати. І що показати, теж є. Я не хочу, щоби зараз нас розтягнули на цитати, пішов срач чи якийсь акцент на ці списки, ні", - зазначив Бадоєв.

Зі слів режисера, рішення за Жанною та її нинішнім чоловіком, і коли настане час висловитися і щось показати людям, вони самі це зроблять.

"Я скажу одне: це справжня жінка, найкраща мати для моєї найкращої доньки. Так є і так буде. А є ще моя країна. Є люди у цій країні, котрі дуже страждають. І зараз не час затягувати якісь там теревені про ці списки. Я розумію, як це сталося, і я розумію, що саме сталося, але хіба це важливо зараз? Тобто важливо, щоби з Жанни забрали цю штуку? Ні. Для мене важливо, щоби поки що ці списки діяли, щоби наша влада виглядала дієвою та суттєвою. Тому потерпимо, нічого не станеться", - додав він.

Режисер розказав про своє спілкування з дітьми від Жанни, Борисом та Лолітою.

 
Лоліта та Алан

"І Боря, і Лола, вони (на початку повномасштабної війни - ред.) дзвонили кожного вечора. Просто зі мною по годині, по дві на день розмовляли. Вони були дуже нажахані. Вони за мене були дуже нажахані... Діти мене дуже, дуже і дуже якось так підтримували. Як мені каже Лоліта, в перші дні вона на мене дивилася і каже: "Я лише тоді зрозуміла, що ти такий дорослий, виявляється". Бо тоді в мене лице змарніло, я був у шоці. "Так, донечко, я не твій звичайний друг" Але ми все це пережили і врятували клімат між собою, це дуже багато для мене означає", - поділився він.

"Лолі 18 років, вона вже дуже доросла дівчинка і дуже розумна. Це моє життя! Вона і так розуміє все: кому треба допомогти, кого треба послати, все це вона розуміє і все це робить", - зазначив Алан.

Як відомо, Бадоєв під час війни бачився з Лолітою, але за межами України.

"Ні, я свою дитину не можу привезти туди, де їй потрібно буде ховатися по підвалах і по паркінгах, звісно, що ні. Але коли я від'їжджав, то вона приїздила саме до мене туди, де я працював. Коли ми в Рим їхали з пітчингом нашого фільму, вона теж була, тобто ми кожну хвилину, яку можемо, ми приділяємо одне одному", - розповів він.

Нагадаємо, Алан Бадоєв вважає безвідповідальністю незнання української мови та переконаний, що з часом українці муситимуть на неї перейти.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Щодня виправлятиму цю помилку": Бадоєв пошкодував, що вважав себе людиною світу, та назвав росіян виродками

"Ми тобі тут все дамо": Бадоєв зізнався, що після початку війни його кликали до москви

Бадоєв із нагоди 42-річчя показав незвичного себе: Торішнє "дзеркало" розбилося

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів