"Обличчя боліло від ран": Барановська про проблеми зі здоров'ям, схуднення та зашквари Тищенка

19 червня 2023, 16:45

Дружина нардепа Миколи Тищенка, блогерка та бізнеследі Алла Барановська нещодавно зробила відверте зізнання щодо боротьби із зайвою вагою.

Зокрема вона розповіла, як проблеми з гормонами спровокували зміни у її тілі, а також, до яких наслідків це призвело.

В інтерв’ю блогерці Раміні Есхакзай Барановська заходилася ділитися своїм досвідом схуднення та лікування.

Вона зізналася, що довго приховувала від оточуючих зайві кілограми. Маскувала одягом та фотошопила знімки, а ті, хто помічали її трансформаціїї, думали, що вона при надії.


"Я ще з вагітності навчилася маскувати живіт. (Коли набрала вагу - ред.) мене бачило небагато людей особисто. Але, коли вони зараз бачать ці фотки, то не розуміють насправді, що я так виглядала. Єдине, де я мала офіційно бути, це благодійні вечері. Хоча я сама не розуміла, що я так погано виглядаю… Мені не хотілось ні з ким бачитися. Більшість думали, що я вагітна", – розповіла вона.

 
Алла на одному з благодійних вечорів, які влаштовував фонд її чоловіка. Саме в цей період вона просила фотографів фотошопити її знімки та приховувати таким чином від аудиторії в мережі зайві кіло
фото з Instagram Алли Барановської

Барановська зізналася, що на початку війни поєднувала життя на кілька міст, а згодом і країн. Постійні переїзди та стрес від війни дав про себе знати вже через кілька місяців такого режиму.

"Перші тижні війни. Ми всі переживали стрес по-різному… Я зірвала всі джекпоти… Я не проводила в одному місці більше трьох днів. Могла поспати три години, з’їсти хот-дог і далі кудись… На початку травня я зрозуміла, що щось не те відбувається. Я дуже стрімко набрала 10 кіло. Десь за три тижні. Потім до цього додається обличчя. І не один там "прищик". Це обличчя, яке дуже болить, ти не можеш доторкнутися до нього. Це було не висипання, а прям рани. Зі мною такого ще не було", – розповіла Алла.

 
У соцмережах Алла показувала зовсім інакшу картинку

"Плюс було ще таке, знаю в багатьох дівчат теж траплялось, затримка була. Я подумала, "клас, ще й вагітна до всього"… Була не вагітна, але просто затримка…

Я приїжджаю у травні в Київ, здаю аналізи і вони були не зовсім погані… Але мені сказали, що в мене інсуліно-резистентність. Сказали, що я кожного місяця буду набирати по 10 кілограм", – продовжила вона.

Алла розповіла, що лікарі тоді призначили їй дуже багато ліків, які так і не допомогли. Проте сильно вплинули на організм в цілому. Мовляв, через півроку, коли вона проходила ще один чекап, вже інші лікарі не знали, від чого лікувати спершу. Медикаменти довели її до "стану 60-річної людини з діабетом".

"І оце моя необачність. Я довірилася лікарю, тому першому. Тоді в мене була жменя ліків на день… Мене почало прямо нудити... Фінальна крапля – благодійна вечеря в Нью-Йорку. За день до неї мені стає дуже погано. Не просто те, що мене нудить. Я не можу стояти.

Потім через кілька днів я написала лікарю, який мене лікував. При тому, що я не схудла, в мене не пройшло акне, мені стало дуже погано. Я не могла їсти, пити. Це – був перший раз, коли я не могла пережовувати їжу… Я пишу цій же лікарці, вона відповідає "Аллочка, вам не підійшла терапія. Вам треба гарного терапевта", – з істеричною посмішкою згадує Барановська.

 

Згодом дружині Тищенка довелося лягти до лікарні. Фахівці радили Аллі видаляти жовчний міхур, через нібито велику кількість каменів в ньому. На операцію дівчина згодилась. Проводити її вирішили в Києві у грудні 2022-го. Але не стали цього робити у заплановані терміни. Після курсу крапельниць виявилося, що то було не каміння, а просто густа жовч.

"Я ходила до дуже дорогих лікарів, за все платила великі гроші… Я була в шоці", – коментує вона халатність свого першого лікаря.

Зробити паузу у бездієвому лікуванні та інакше підійти до ситуації Барановська вирішила в грудні 2022-го. Тоді вона почала працювати з режимом та власним способом життя.

"Я відклала телефон на півтора-два місяці. Тоді мені вдалося схуднути самій за цей час, скинути 17 кіло. Мені не можна було ходити в зал, бо дуже низький інсулін був… Передивилася свій раціон, лягала спати в 21:30. Не читала новини. Я виконала свій пул обов'язків, закінчила черіті-дінери і вирішила взяти паузу", – розповіла вона.

 

"Зараз мені можна їсти тільки 3 рази на день і без перекусів. Бо це провокує стрибки інсуліну. Я почала нормально спати. Відписалася від всіх новин. І вже в кінці січня я була 53 кілограми. Я налагодила режим, і вже згодом в мене почало проходити обличчя… Я маю зараз фігуру, яку мала до вагітності", – зізнається вона.

Крім розмови про здоров’я, зайшла мова також і про чоловіка Алли, нардепа Миколу Тищенка. Зокрема, Раміна запитала, як її співрозмовниця реагує на закиди щодо "чому Коля не воює?".

"Мій чоловік за цей період побував у такій кількості відряджень, де зараз дуже небезпечно. І ті, хто знають його особисто, ніколи не поставлять це питання. Вони знають, що в нього відсутнє почуття небезпеки за своє життя. Йому важливо їхати до хлопців. І в нас через це скандали завжди вдома. В нього такий характер, що немає стопу. Йому треба їхати далі й далі. Він може отримати дозвіл і їздить туди, де не те що депутати, але і не всі журналісти їдуть", – сказала Алла.

Також вона нагадала всім хейтерам, що згідно з законом України народні депутати не можуть бути мобілізовані на фронт. Окремо Барановська зазначила, що на початку війни у Закарпатті їхня з Тищенком родина опинилася не просто так, а за дорученням вищої посадової особи.

"24-го лютого зранку, о 7-й ранку, була закрита нарада. Він тоді ще був замголови фракції. Збирали всіх замісників голови фракції. Всі вони отримали інструкції, куди їхати, що робити й таке інше. І, він був за рік до того, як почалася війна, він був головою осередку у Закарпатті. Чому ніхто не питав тоді, чого його туди призначили? Для нього це тоді теж був не суперкласний подарунок їздити по тисячі кілометрів туди сюди", – побідкалася дружина нардепа.

 
Барановська пояснила, як її чоловік опинився у "ТРО Закарпаття"

"І от коли почалося повномасштабне вторгнення, у кожної людини, яка займала певні посади, було своє завдання, яке він мав робити… Звісно він не хотів їхати, бо всі його сприймають як киянина. Він ще до політики був знаний як меценат. Але йому дали певне завдання", – із серйозним обличчям пригадує Алла.

Раміна поцікавилася у Алли, як вона реагує на скандали, в які Тищенко потрапляє з завидною регулярністю.

"В нас буде 9 років, коли ми разом. Багато людей його знають ще з давніх давен. Якось же він жив всі ці роки. Знімав проєкти, був телеведучим, впливовим бізнесменом. Жив без скандалів і був адекватною людиною. А потім що? За один день це все взялось і змінилось?", – абсолютно серйозно говорить Барановська.

 
Алла хоч і була зайнята благодійністю, та все ж робити гламурний контент встигала

Повертаючись до скандалів, згадали і про бронежилети.

Був запит, я так розумію, від Святошинського ТРО, що потрібен захист 3+. Звернулись у його приймальню. Це – початок березня… Він привіз тоді ці бронижелети, їх там було 8-9 штук. Вони були 2022-го року. Я спеціально змусила зробити експертизу. Це були нормальні бронежилети для ТРО. Якщо ти хочеш мати захист там 4+, 5+ і далі, ти просто вставляєш плиту і в тебе буде захист 6+.

Мене найбільше в цій історії здивувало, що він же на ці жилети збір не робив. Він просто за свої гроші взяв і привіз жилети, які коштували на той момент 500+ доларів", – каже та, нагадуючи, що "даремному коню в зуби не дивляться".

Окремо Раміна поцікавилася про розслідування Bihus.info щодо автомобілів та благодійних івентів. Після інформації, представленої журналістами, у громадськості виникло купа сумнівів щодо прозорості роботи фонду Миколи Тищенка.

"Ти знаєш, мені щось здається, я з повагою ставлюсь до всіх твоїх колег, але Bihus.info останнім часом, вони десь там неправильно харчуються і в них з головою щось. Вони все плутають і вони все змішують… Це був початок війни. Ти тоді не мав можливості ввести будь-яку амуніцію без необхідних документів. Документи ці мали лише благодійні фонди. У чоловіка був такий, ще за кілька років до війни.

Спочатку відправляли все через якісь інші фонди. А потім вирішили робити все власними силами, щоб чітко відповідати за все. Так сталось і з машинами. Я Bihus.info взагалі перестала дивитися, бо вони показують якусь маячню", – відмахнулася Барановська.

 

"Так у нас був проєкт "черіті дінер". Ми зрозуміли, що власні кошти під час війни закінчуються дуже швидко. Тому, що на війні 100-200 тисяч доларів, це сума на один день для якогось певного батальйону", – сказала вона.

Барановська взялася розповідати, як її команда організовувала всі ці заходи. Мовляв, закиди, які лунали в їхній бік щодо захмарної собівартості благодійного івенту і мізерної зібраної суми у порівнянні з цим, беспідставні.

"Я ж не ідіотка… У нас було нормальне життя до політики. Нам буде, за що купити хліб. Фонд неодноразово перевіряли… Я хотіла зробити проєкт, який на міжнародному рівні представляв би українців… Це був такий, культурно-благодійний проєкт", – нарешті пояснила Алла суть тих заходів.

Нагадаємо, Тищенко нерідко стає героєм мемів. Наприклад, його скандальне відрядження у Таїланд спровокувало у мережі хвилю сатиричної реакції.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

"На шлюб забивати не можна": Барановська розказала, як вони з Тищенком живуть окремо під час війни

"Нічого не допомагало": дружина Тищенка показала чесні фото свого обличчя з акне

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів