"Я ніколи зрадником не був": Винник розказав, чому не на фронті, як і коли виїхав та про свою хворобу

23 червня 2023, 12:30

Співак Олег Винник продовжує порційно годувати своїх фанатів подробицями особистого життя.

Цього разу, у черговому фрагменті інтерв'ю він розказав, як виїхав і чому перебуває у Берліні, про хворобу та інше.

Винник розповів, чому він не стоїть на захисті країни на фронті. Основною причиною стало те, що артист займається збором коштів для української армії:

"У мене свій фронт. Ти знаєш, я від самого початку війни ЗСУ, прорахунки тощо, - це не просто, порахувати на ЗСУ з Німеччини. Дякувати Богу, у мене є хлопці, які на фронті".


 
Олег вважає, що за кордоном він буде більш корисним, аніж на батьківщині під час війни

"На сьогоднішній день і назавжди я буду тільки за єдиним жалкувати, - що не тримаю в руках зброю, і що я не там. Ніколи не думав, що стану тим, хто буде валити... Хотіти просто валити свого ворога. Який він, той ворог, абсолютно по барабану. Тобі хочеться, щоб твоя країна була вільна", - зазначив Винник.

Співaк стверджує, що виїхaв легaльно, оскільки є резидентом Німеччини:

"Не зможу і не хочу, і не буду я розповідати, як і усі, що – до війни (виїхав - ред.). Я – людина, яка відповідає за свої слова і свої вчинки. Я виїхав 26 числа. І вивозив з собою дуже багато людей... Я бачив цей сон останніх років 10-15, разів 40. Я мав поїхати туди, де завжди робив, роблю і буду робити свої пісні...".

 
"Я буду вдячний всім людям, які мене зрозуміють, і ніколи абсолютно не буду засуджувати тих, які не розуміють. Звичайно, я на все це ображаюся. Звичайно, я ніколи не терплю єдине слово. Я ніколи зрадником не був в житті", - додав Олег

"Я громaдянин України. Хронічний українець і резидент Німеччини, проживaю тут двaдцять три роки. Мaю лише зaкордонний пacпорт, тому що внутрішній в мене зaбрaли ще нa почaтку двотисячних, коли стaвaв нa облік в укрaїнському посольстві", - розповів артист.

Винник також розказав про стан свого здоров'я і спростував чутки ЗМІ стосовно онкозахворювань.

"Сьогодні (здоров’я - ред.) трішечки гірше, ніж було тиждень тому. Буду відвертим. Слава Господу, мене підняли і поставили на ноги.

На цю хворобу в Німеччині страждають 2% з 86 млн людей, 176 тисяч хворіють цією хворобою. Слава богу, вона вже сьогодні не є така страшна і не є летальна. Трохи раніше, якщо людина не зверталася до лікаря, вона через деякий час залишалася у візку", - прокоментував співак.

 
Олег спростував чутки стосовно онкологічних захворювань, однак так і не розкрив свій діагноз

"Воно починалося в турі, я не знав, що це таке. І про це не розповідав", - додав він.

Як відомо, Винник припинив активність в Instagram іще навесні 2022-го. Улітку того ж року адвокатка артиста повідомила, що артист лікується в одній із клінік Берліна та дистанційно допомагає ЗСУ.

У попередньому мікрофрагменті інтерв'ю він пояснив, чому за час повномасштабної війни не звертався до співвітчизників.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

У фан-клубі Винника розповіли, де він живе і чим займається

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів