54-річна Матвєєва розказала про процедури краси та пояснила, чому не хоче ні весілля, ні дітей, ні онуків

9 серпня, 14:15

Телеведуча Надія Матвєєва, яка у червні зізналася, що перебуває у стосунках із молодшим за неї на 20 років чоловіком, не мріє про весілля та появу спільної дитини. Так само 54-річна телезірка, в котрої вже є дорослий син, наразі не бажає ставати бабусею.

Чому так, як вплинуло на її характер непросте дитинство з батьком-аб'юзером та алкоголіком, як вона ставиться до пластики та що робила зі своїм обличчям, Надія (яку насправді звати не так) розказала програмі "Слава+".

Матвєєва не приховує, що за паспортом вона не Надія, а Людмила. Але так її називає лише мама і двоє подруг. Зміна імені телеведучої була пов'язана з роботою, проте офіційно це робити вона не має наміру.

"Я не змінювала офіційно нічого, не бачу в цьому сенсу, чесно кажучи... Це ім'я, яке мені припало до душі. Це як подарунок долі, який я сама собі обрала несвідомо, виходить, а потім стала такою людиною", - поділилася Надія.

 
У паспорті Надії Матвєєвої досі написано, що вона - Людмила
фото з instagram матвєєвої

Як розповіла зірка, коли вона зростала, її родина не була заможною. Батько, хоч і любив доньку, був алкоголіком, який пропивав гроші та піднімав руку на дружину.

"Я з дитинства мала бути пристосуванкою та миротворцем, щоби вижити. Тому що як дитина, коли формувався мій характер, моє завдання було якось так поводитися, щоби зрізати всі гострі кути. Після скандалу я була місточком між мамою і татом, щоби все ж таки помиритися", - пригадала Матвєєва.

Зі слів Надії, через це почуття провини впродовж багатьох років було її "базовим почуттям" і вона картала себе, коли емоційно висловлювалася чи робила щось таке, що не подобалося іншій людині. Проте цю проблему в собі вона вже пропрацювала.

 
"Розумна, дбавлива, щаслива", - такими словами описує себе телеведуча

Матвєєва двічі офіційно була заміжня, а свого первістка народила в 24 роки. Телеведуча вважає, що цілком відбулася як мати.

"Я думаю, що відбулася, тому що в мене немає бажання, щоби в мене була мала дитина, і бажання онуків у мене теж нема. Це, напевно, процес, який пов'язаний з тим, що в мене є багато бажань зараз, і це такий період мого життя, коли є внутрішнє бажання щось робити для власного розвитку. Тому не виникає того простору, куди б поставити дитину і дбати про дитину.

Надія не робить таємниці зі свого віку, а пластичні операції вважає чимось таким, що є особистим вибором та відповідальністю кожної жінки. На її думку, до них цілком можна вдатися, коли вже не працюють ін'єкційні та інші процедури. Сама Матвєєва цілком обходиться ними.

"Якщо пластична операція це щось різати - не робила. Але ін'єкційні я робила. Ботокс робила, потім трішки робила губи. Перше, що я зробила - носогубка", - поділилася Надія, зізнавшись, що на перше втручання зважилася через атаку хейтерів.

 
Матвєєва не відхрещується від ботоксу, а от пластику, яку їй закидають, не робила

"Коли я на тєлєк пішла, то в мене була така відповідальність, що естетично я маю гарно виглядати", - зазначила вона.

Телеведуча сформулювала, що з двох невдалих шлюбів їй вдалося не перенести в нинішні стосунки.

"Очікування від іншої людини, що вона буде виправдовувати ці мої очікування. Чим я доросліше стаю, тим більше я розумію, що не варто очікувати від людини, що вона буде будувати своє життя так, щоби задовольнити мої потреби", - підкреслила Матвєєва.

 
Надія з песиком Семі. Свою заповітну мрію завести собаку зірка здійснила кілька років тому

Почути втретє марш Мендельсона зірка не прагне.

"Не люблю весілля. Не розумію самої цієї системи весільної, коли ця пара має щось робити для того, щоби задовольнити якісь традиційні потреби багатьох людей. А от стосовно взагалі реєстрації, такої офіційної заяви суспільству, що ми тепер пара і начебто це надовго, то в цьому сенс є. Але ж є і досвід того, що я двічі заміжня була і двічі я вважала: "оце до кінця життя", особливо вперше. Зараз я хочу так вважати, але і даю собі свободу так не вважати", - резюмувала вона.

Нагадаємо, як розказувала Надія, коханий уже запитував її, чи вийде вона за нього заміж.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ: 

Надія Матвєєва в квітчастому купальнику попозувала на Мадейрі


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів