Майже футбольна команда: стало відомо, що Ілону Маску народили десяту дитину

10 вересня 2023, 10:15

Після того, як 52-річний мільярдер Ілон Маск вперше показав своїх трьох наймолодших дітей, виявилося, що їх насправді четверо.

Як повідомив біограф Волтер Айзексон у книзі, що має вийти 12-го вересня, у Маска та його вже колишньої пасії, співачки Grimes (Клер Буше) народилася третя спільна дитина. Але жодних продробиць про те, де і коли це сталося, поки немає.

Про це пише The New York Times.

Відомо, що третього малюка назвали Техно Механікус або Тау. У колишньої пари також є вже двоє дітей: хлопчик X Æ A-12 та дівчинка Екса Дарк Сідіріель (Y).


"Нова біографія Ілона Маска підтверджує, що у генерального директора Tesla була раніше не зареєстрована третя дитина від його колишньої партнерки, британської музикантки Grimes", — йдеться у повідомленні.

 
Днями Клер Буше заявила, що Маск не дає їй бачити сина. Про якого саме сина йшлося - невідомо, але, схоже, що саме про наймолодшого
фото getty images

Тож Ілон Маск має не тільки великі статки, але й багато дітей. Їх у нього десять.

Шестеро спадкоємців він має від канадської письменниці Джастін Маск. Однак, на жаль, первісток Невада помер на 10 тижні життя.

У стосунках з Grimes Маск став батьком тричі – у травні 2020 у пари народився син якого назвали X Æ A-12 Маск. У вересні 2021-го Буше з Маском розійшлися після трьох років стосунків, але зробили це лише "наполовину". А у березні того ж року сурогатна мама народила їм другу спільну дитина. Про третього нащадка Клер та Ілона стало відомо лише зараз.

До того ж, у 2021-му році Маск став татом близнюків, яких народила від нього Шивон Зіліс.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів