Донька Кінаха потрапила на стриптиз

5 листопада 2007, 17:15

Заради перемоги Віталій Козловський в "Танцях з зірками-3" готовий був на все - і одружитися, і штани зняти. Але не врятували ні красуня партнерка, ні темперамент. Усі плани зламав підступний джайв.

Та все по порядку. Першими на данс-пол вийшли аутсайдери минулого тижня Неліпа-Шоптенко.

Шоптенко: Учись, Макс, учись, колись з нас будуть люди

Чемпіонці світу ніяк не вдається хоч якось натаскати свого партнера, а тому і в румбі Олені довелося весь тягар взяти на себе. Судді були суворі - найнижчий бал.


Неліпа: Головне не вдарити обличчям у багно

Наступними на паркет покликали Козловського і Ксюшу Горб. Їхній джайв із коротеньким вступом на "You can leave you hat one" з еротичної стрічки "9 із половиною тижнів" був таким запальним, що під кінець танцю Ксеня стягла з партнера штани, продемонструвавши всім його косматі ноги.

Козловський радий був роздягтись...

Пам'ятаєте, як посміялась Олена Коляденко з Жені Кошевого в минулому проекті: "Ваші лисі ніжки перемогли вашу лису голівку". Певно, й Козловський сподівався на щось подібне, але...

А судді сказали, що краще б роздяглась Ксенія

"Промазав ти Віталій, у журі сьогодні одні чоловіки", - зітхнув Остап Бендерович Горбунов. До слова, Тіна кароль та її партнер-ведучий вийшли на паркет в образі Бендера та Еллочки Людоєдки.

А от Лілія Подкопаєва, щоб не промазати, вирішила зарання обкатати своє танго. Ще тиждень тому вона і її партнер Кирило Хитров танцювали його на підмостках "Золотої лілії". Вже тоді танець виглядав досить довершеним. От тільки зброя вкінці танцю заїла у Хитрова.

Подкопаєва давно вивчила всі па

Цієї суботи Ліля взяла пушку в свої руки - і все вийшло чудово, найвищий бал.

І навіть перейняла досвід з мюзіклу "Чикаго"

Навіть улюбленцям публіки і журі Наталі Могилевській та Владу Ямі не вдалося їх перевершити. Втім, цього вечора всіх турбувала не стільки їхня румба, як поцілунок з минулого танцю.

Яма тепер обережніший у поцілунках

Тепер Наташа зізналася, що поцілунок не раз репетирували, і вирішували "де чий ніс буде". І пообіцяла повторити його на біс на концерті, але вже без ляпаса.

Але якщо від партнерки Яма отримав того вечора "пряник", то від потенційної тещі, мами Наталки - батога. Ніна Петрівна, на запитання ведучого, чи хотіла б вона мати Яму за зятя - бо тато Влада не проти невістки Нати - якось невпевнено покрутила головою. От такий "гарбузик".

Корольова: мені б шанхайського барса, мексиканського тушкана, а тут якесь дворове...

Втім, тема кохання на цьому не завершилася і переросла в котяче танго Наталі Корольової та Євгена Папунаїшвілі. Напившись досхочу валер'янки, грузин з бляшанками на хвості ганявся за українською кицею з московською пропискою під "Вах, какая женщіна, мнє б такую"...

...От Чапкіс - "мужчіна" по мнє

Останніми на паркет вийшли Мартін Мрочек і Ганна Пилипенко. На цей раз все обійшлося без брата близнюка Мартіна - пара зображала сімейний перегляд футболу, який завершився безкоштовною рекламою Євро-2012, що його спільно проведуть Польща й Україна.

І хто ж після такого насмілився вигнати з проекту такого милого поляка, хоч він і не витримав до кінця джайву.

Євро-2012 тепер рекламують на спідницях, чи під?

На перетанцьовку відправили Неліпу-Шоптенко і Горб-Козловського. На цей раз все обійшлося без стриптизу, і Віталій з партнеркою залишили паркет.

Серед присутніх на суботньому стриптизі були і діти.
Наприклад, молодша донька Анатолія Кінаха

Фото "Комсомольської правди в Україні" та "Газети по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів