Екс-"ВІА-Грі" Вірі Брежнєвій зраджує чоловік

27 січня 2009, 13:29

Скандальний "народний артист України" Філіп Кіркоров назвав спілкування з українськими ЗМІ екстремальним, а Віра Брежнєва підтвердила, що не мала оголюватися і дозволяти своєму партнеру зайві дотики.

У понеділок у Києві відбулася презентація романтичної комедії "Любов у великому місті". Картину, відзняту силами студії "Квартал 95" презентували квартальщик Володимир Зеленський, екс-"ВІА-Гра" Віра Брежнєва, Світлана Ходченкова та російський співак Філіп Кіркоров.

На презентації романтичної комедії "Любов у великому місті" були її герої: Віра Брежнєва та Володимир Зеленський
Також прийшли на прес-конференцію співак Філіп Кіркоров і Олександр Богуцький (по центру)

Нагадаємо, Віра Брежнєва грає у романтичній стрічці роль дружини, якій зраджує чоловік (у виконанні російського актора Олексія Чадова).

"Моя героїня мені близька тим, що їй вистачає мудрості терпляче ставитися до ситуації у її сім‘ї. Натомість коли вона збирається кинути невірного, а він намагається її повернути, я отримую задоволення!" - зізналася Віра на прес-конференції, пише "Комсомольська правда в Україні".


Брежнєва грає дружину, якій зраджує чоловік - Олексій Чадов (праворуч)
Віра зізналася, що отримує задоволення, коли її намагаються повернути

Між іншим, ходили чутки, що чоловік екс-"ВІА-Гри" бізнесмен Михайло Кіперман перед зйомками вніс до акторського контракту Віри один цікавий пункт. Згідно з цією позицією, Брежнєвій заборонялося оголюватися перед камерою і дозволяти зайві дотики своєму партнеру Чадову.

Чадов не мав надто торкатися Брежнєвої

Цікаво насправді, бо за сценарієм у головних персонажів фільму є постільна сцена. Та Віра хоч і підтвердила наявність такого пункту в контракті, запевнила, що її чоловік нічого їй не забороняв.

Хоча постільну сцену лишили

Володимир Зеленський у "Любові у великому місті" грає стоматолога-ловеласа. "Я справився з роллю, але ловеласом ніколи не був, оскільки ще у школі полюбив свою дружину Лєну", - зауважив Зеленський пресі.

Зеленський став стоматологом-ловеласом
Три товариші: ліворуч Ігор (Володимир Зеленський), другий ліворуч Оле (Вілле Хаасапало) та праворуч Артем (Олексій Чадов)

А ще веселун розповів, як набив синці по всьому тілу і як на попу йому кріпили подушечки.

Так, у стрічці є сцена, де Ігор (Володимир Зеленський) намагається навчитися кататися на ковзанах. На льодовій ковзанці він зустрічає Настю (Світлану Ходченкову). Під час сцени Ігор постійно падає і тягне за собою дівчину.

"Сцена дуже смішна. Здається я там і не грав. Знімали її півдня, багато разів падали, мені на "попу" навіть підклали м'які подушечки, але вони не врятували. Синці були, і було весело", - поділився Володя, пише "ТСН".

Зеленському на попу кріпили спеціальні подушечки

Що стосується Філіпа Кіркорова, який дебютував у кіно, то він буквально напросився зіграти у фільмі.

"Якось у Москві разом з Миколою Басковим та Ані Лорак ми подивились фільм "Гітлер капут", режисером якого є Марюс Вайсберг (він же режисер "Кохання у великому місті")",- каже Філіп Кіркоров.

"Мені він настільки сподобався, що я почав шукати його телефон, щоб висловити свою думку. І коли зателефонував йому, надиктував на автовідповідач свої враження від перегляду фільму, і сказав, що хочу знятись у продовженні "Наполеон капут", - вів далі Філіп.

А Кіркоров напросився на роль Святого Валентина

"Після того мені передзвонили і запропонували пройти проби на роль Валентина в "Коханні у великому місті". Я подивився сценарій, відчув, що це моя роль, і вже спакував валізи у Нью-Йорк. Але виявилось, що моє бачення Валентина дещо розходилось із думкою продюсера", - розповідає він. Як зізнався Кіркоров, проби він провалив.

"Але мені так хотілося зіграти цю роль, що я попросив Зеленського (співавтора ідеї фільму), щоб він поговорив з режисером фільму, і переконав його, що я стану кращим на світі святим Валентином", - завершив Кіркоров.

Валентин Бедросович

В результаті, Валентин-Кіркоров у картині виглядає швидше не як святий, а як інтелігентний бомж у дивній шапці та порваній куртці, з-під якої визирають...крила. Та й по батькові у Валентина - Бедросович.

Святий Валентин став інтелігентним бомжем

Шкода, але не буде у фільмі анонсованої сцени із боксером Майком Тайсоном. Як пояснив той же Кіркоров, не вистачило маленької деталі.

"У нас була запланована сцена з гелікоптерами, "епізод погоні", була проведена підготовка: орендовані гелікоптери, зібрані документи, треба було перекрити рух в розпалі дня. Але все зрушилось в секунду, коли не виявилось одного підпису. Тому сцену, де на Катю (Віру Брежнєву) та Артема (Олексія Чадова) нападають бандити, серед яких Тайсон, відзняти так і не змогли", - розповів Бедросович.

А так всі веселилися, коли пустили фільм. На першому плані на стільці всілася Світлана Ходченкова, яка грає роль Насті

Між іншим, Кіркорова у понеділок було аж забагато. Так, Філіп, який у фільмі ходить в майці з написом "Хто не з нами, той Кіркоров", вирішив презентувати і кліп на саунд-трек "Просто подари".

У відео зібране розмаїття поп-співачок: Анастасія Стоцька, Ані Лорак, Жасмін, Яна Чурікова знялися у ролі гримерів, освітлювачів, асистентів. Презентація кліпу відбудеться вже 14-го лютого. А романтична комедія "Любов у великому місті" з'явиться у кінотеатрах вже 5-го березня.

На презентацію стрічки прийшла навіть Ані Лорак

А наостанок Кіркоров додав: "Нічого не може бути екстремальнішим за спілкування з українськими ЗМІ".

Екстремальнішим і травматичнішим - от тільки не для Кіркорова...

Фото Дмитра Амідова (ТаблоID), "ТСН"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів