Бужинська у Туреччині демонструвала свої бікіні

9 липня 2010, 11:41

Цього року Катя Бужинська демонструвала свою оновлену фігуру на лижному курорті у Швейцарії, а також двічі у Єгипті.

Наприкінці липня співачка планує працювати і відпочивати зі своїм колективом у Грузії, а нещодавно Катя повернулася з відпочинку у Туреччині.

"У Туреччині я була вже кілька разів, але ця поїздка була особливою, відпочинок я провела з мамою і дочкою. У нас були сімейні дівич-канікули. До речі, Оленка у цій країні була вперше", - розповідає Бужинська, повідомляє її прес-служба.

За словами блондинки, відпочила сім‘я казково і привезли масу позитивних емоцій. .


Бужинська з мамою

"Нам вдалося відвідати екскурсію у Памуккале - незабутньо проведений час, фантастичне місце. До речі, була вже там вдруге, з упевненістю можу сказати, той, хто не був у Памуккале, той не був у Туреччині", - заявляє тепер Катерина.

По дорозі співачку з іншими екскурсантами завозили у різні магазини. Тож Бужинська встигла придбати невеликий килим ручної роботи і спробували гранатове вино.

За словами артистки, багато подорожувати цього разу не вдалося. В цілому відпочинок пройшов спокійно:

"Я людина ініціативна, як правило, відпочиваю активно, намагаюся, щоб кожна хвилинка була заповнена і чимось запам'яталася. Але цього разу відпочинок був більш розмірений".

"Вдень ми багато купалися, гуляли, після обіду у нас обов'язково була тиха година, адже Оленці ще тільки 3 рочки і їй потрібно було поспати, а ввечері ми собі влаштовували дівич-вечори. У такому відпочинку теж є свої плюси", - запевняє Катя.

За словами співачки, Туреччина її привабила тим, що летіти до неї всього дві години. І це при тому, що сервіс і море покраще, ніж у Криму.

"А головне всі умови створені для дітей: різні дитячі ігри, анімація, розвиваючі кружки, дитячий театр, уроки плавання, спеціальне харчування для дітей. Оскільки я була з Оленкою її комфорт і безпека були на першому місці", - пояснила матуся Бужинська

Фото прес-служби Бужинської

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів