Бужинська у Туреччині демонструвала свої бікіні

П'ятниця, 9 липня 2010, 11:41

Цього року Катя Бужинська демонструвала свою оновлену фігуру на лижному курорті у Швейцарії, а також двічі у Єгипті.

Наприкінці липня співачка планує працювати і відпочивати зі своїм колективом у Грузії, а нещодавно Катя повернулася з відпочинку у Туреччині.

"У Туреччині я була вже кілька разів, але ця поїздка була особливою, відпочинок я провела з мамою і дочкою. У нас були сімейні дівич-канікули. До речі, Оленка у цій країні була вперше", - розповідає Бужинська, повідомляє її прес-служба.

За словами блондинки, відпочила сім‘я казково і привезли масу позитивних емоцій. .

Бужинська з мамою 
 

"Нам вдалося відвідати екскурсію у Памуккале - незабутньо проведений час, фантастичне місце. До речі, була вже там вдруге, з упевненістю можу сказати, той, хто не був у Памуккале, той не був у Туреччині", - заявляє тепер Катерина.

По дорозі співачку з іншими екскурсантами завозили у різні магазини. Тож Бужинська встигла придбати невеликий килим ручної роботи і спробували гранатове вино.

 
 

За словами артистки, багато подорожувати цього разу не вдалося. В цілому відпочинок пройшов спокійно:

"Я людина ініціативна, як правило, відпочиваю активно, намагаюся, щоб кожна хвилинка була заповнена і чимось запам'яталася. Але цього разу відпочинок був більш розмірений".

"Вдень ми багато купалися, гуляли, після обіду у нас обов'язково була тиха година, адже Оленці ще тільки 3 рочки і їй потрібно було поспати, а ввечері ми собі влаштовували дівич-вечори. У такому відпочинку теж є свої плюси", - запевняє Катя.

 
 

За словами співачки, Туреччина її привабила тим, що летіти до неї всього дві години. І це при тому, що сервіс і море покраще, ніж у Криму.

"А головне всі умови створені для дітей: різні дитячі ігри, анімація, розвиваючі кружки, дитячий театр, уроки плавання, спеціальне харчування для дітей. Оскільки я була з Оленкою її комфорт і безпека були на першому місці", - пояснила матуся Бужинська

 

Фото прес-служби Бужинської


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Ще по темі
Лаунж

Бужинська любить секс, але й носа може розбити

Якщо ви сподобаєтеся співачці Каті Бужинській, стережіться. Колись, висловлюючи хлопцю свою симпатію, Катерина спересердя заїхала йому по носі... Натомість представників протилежної статі може зацікавити любов Бужинської до сексу
Останні матеріали
Більше матеріалів