Лобода втекла з-під вівтаря та кинулася на рейки

7 вересня 2010, 10:14
Співачка Світлана Лобода обскубала коси, вийшла заміж і змінила ім'я. Таке скоїлося із артисткою в результаті роботи над новим кліпом на пісню "Революція".

За сюжетом нового відео, Свєта таємно вийшла заміж. Обранцем і чоловіком співачки став актор Валерій Будков. Та, незважаючи на вже одягнену на палець обручку, Лобода втекла з церемонії.

"Далеко не кожному мешканцю планети штамп у паспорті допомагає вдалому розвитку в сімейному союзі. Це омана. Коли людина щаслива і кохає, їй не обов'язково зв'язувати себе узами шлюбу, тому що часто саме це може перешкоджати любові до останнього подиху, любові на все життя", - впевнена Лобода.

Врешті Свєта опинилася на залізничних рейках, під зливою. Вся у сльозах, щоб розпрощатися з минулим, вона обстригла волосся та розрізала на шмаття вінчальну сукню.

Зйомки кліпу під керівництвом режисера Алана Бадоєва проходили у столичному ДЕПО. При цьому надворі стояв страшенний холод і лило як з відра. Однак Свєту це не засмутило.


"Революція" - це те, чого давно не вистачало моїй творчості..," - каже вона. Окрім того, Лобода, за її зізнанням, нарешті може бути собою і співати ту музику, яку може слухати й у своїй машині.

А наостанок прес-служба співачки повідомляє, що артистка забрала зі свого сценічного імені слово "Світлана" і зареєструвала бренд та торговельну марку "Лобода".

Світлана Лобода змінила ім'я
Свєта вийшла заміж і одразу ж втекла від новоспеченого чоловіка - в дощ і холод
Це ж який має бути наречений, щоб від нього одразу на рейки стрибати
Оце Свєта бігла-бігла, бігла-бігла
Та й присіла перепочити у вінчальній сукні у дублянці під дощем
"В траве сидел кузнечик..."
Російські баби коня на скаку зупиняють, а українські - потяги в русі приборкують
Наїзниця Свєта
А ще, кажуть, Лобода змінила зачіску

Фото прес-служби співачки

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів