"ВІА Гра" на 10-річчя показала голі груди та хрінову балерину

8 листопада 2010, 20:19

Найсексуальніший гурт України "ВІА Гра" відзначив 10 років свого існування. Ювілейний концерт жіночого колективу відгомонів у столичному палаці "Україна".

У святковому шоу взяли участь майже всі колишні солістки групи. Олена Вінницька, Віра Брежнєва, Ольга Корягіна, Меседа Багаудінова та Анна Седокова того вечора вийшли на сцену та виступили разом з Надією Мейхер, Альбіною Джанабаєвою та Євою Бушміною.

З 12 солісток, які в той чи інший період співали у "ВІА Грі", подію пропустили лише четверо: Світлана Лобода, Тетяна Котова, Тетяна Найнік і Христини Коц-Готліб.

Найсексуальніший гурт України "ВІА Гра" відзначив 10-річчя

"Наш найперший концерт пам'ятаю як зараз" Ми виступали у Дніпропетровську, у Палаці спорту, який був повністю забитий! А у нас було всього шість пісень, от ми їх по два рази й співали. А додому поверталися у холодній "Газелі"..." - ділилася спогадами одна з двох перших учасниць гурту Олена Вінницька, пише "Сегодня".


"Натомість тільки ми з Надею Мейхер пам'ятаємо ті часи, коли люди ще перепитували: "А що таке "ВІА Гра"?" Інші дівчата ж приходили вже у відому групу..," - додала Вінницька.

До слова, Вінницька каже, що стосунки з "іншими дівчатами" у неї залишаються досить теплими: "Я просто нікому не насолила".

Вінницька нікому не насолила

Натомість затаїла образу ледь не на всіх учасниць колективу Аня Седокова. Мовляв, то на неї не так подивилися, то не те сказали.

"Дівчата засмутилися, що після моїх костюмів їм і на сцену вже нема чого виходити. Так а що, мені у ганчірці якійсь треба було вийти, щоб дівчата почувалися комфортно?" - іронізувала Седокова, яка за вечір змінила кілька концертних суконь.

Між іншим, коли Аня вийшла на сцену, у залі залунали оплески. Седокова всі овації сприйняла на свій рахунок. Втім, як відзначає, "Комсомольська правда в Україні", співачка просто не бачила, що за нею на сцену вийшов Валерій Меладзе.

А Седокова зберігає імідж ображеної

До слова, один з продюсерів гурту , Костянтин Меладзе цього вечора спростував чутки про пластичні операції зі збільшення грудей як умову участі у "ВІА Грі".

"Ну, звісно, це неправда. Вирішувати, робити чи не робити операції, - це їхня особиста справа. Для мене головне, щоб вони обличчя не чіпали", - заявив Меладзе.

А от із приводу гонорару дівчатам за участь у ювілейному концерті Меладзе та другий продюсер гурту Дмитро Костюк трохи розійшлися.

"Гонорарів у них сьогодні немає", - заявив Костюк.

"Гонорари у них високі, вони їх отримають", - у свою чергу, парирував Меладзе.

Продюсери Костюк і Меладзе так і не домовились у питанні гонорарів своїм зіркам

Костянтин цього вечора виходив на сцену разом з усім своїми "віа-грами" і братом Валерієм. А у фіналі концерту Костюк виніс на сцену величезний торт із 10 запаленими свічками.

З 12 солісток "ВІА Гри" на сцену в ювілейний вечір вийшли 8
У нинішньому складі гурт теж співав
Віра Брежнєва та Меседа Багаудінова прийшли привітати колег
Як і Ольга Корягіна (праворуч)
Причому Корягіна у кращих традиціях "ВІА Гри" блиснула оголеним соском - бюст Олі вистрибнув з сукні, коли поруч опинився Валерій Меладзе
Мейхер виглядала тростиночкою - так схудла
Втім, сценічне вбрання співачок не надто вражало
Хоча Седокова і змінювала одежину рази 3-4
Бушміній (ліворуч) від Мейхер дісталося звання "хрінової балерини", пише "Экспресс-газета"
Меладзе не хоче, щоб його співачки робили операції на обличчі

Послухати, як співає мама, прийшла на концерт Соня, дочка Віри Кіперман (Брежнєвої)
Чоловік Віри, Михайло Кіперман, привів на концерт нібито двох доньок від попереднього шлюбу
Седокова приїхала з нареченим Максимом
Була на концерті регіоналка Ірина Бережна і музиканти брати Большиє
Співачка Юля Кавтарадзе з гурту "NikitA" прийшла імовірно з бойфрендом
А дочка Влади Литовченко-Прокаєвої Маргарита Кердіна (праворуч) дивилася концерт зі знайомою

Фото "Комсомольської правди в Україні", "Бліка", "ТСН", "E-motion" та "Life Showbiz"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів