По другу Ахметова і Повалій можна пройтися ногами

Понеділок, 30 травня 2011, 14:09

Минулої суботи, ввечері, у київському Пасажі, відбулася церемонія "увічнення" імен. У День Києва на столичній "Алеї слави" у співачки Таїсії Повалій та композитора Ігоря Крутого з'явилися іменні зірки.

По червоній доріжці заходу Повалій та Крутой пройшлися зі своїми мамами. Восьмикутні зірки з їхніми іменами і прізвищами віднині вмонтовані у плиту з сірого і рожевого мармуру, пише "Комсомольська правда в Україні".

 Повалій дали зірку на Алеї слави Києва. Вона ж на захід привела маму
 Так само з мамою прийшов друг Ахметова композитор Крутой

Співачка і композитор сфотографувалися кожен біля своєї і штовхнули промову. Повалій всім довго і з насолодою дякувала, а Крутой збирався виголосити спіч українською, але так перехвилювався, що збився на російську.

"Всі ми родом з дитинства. Я народився і виріс в Україні, і для мене ця зірка на моїй батьківщині дуже важлива", - запевнив композитор, який продовжує товаришувати із найбагатшим українським олігархом Рінатом Ахметовим.

 Продюсер Володимир Бебешко з дружиною Сашею Бєліною прийшли із підопічною Мілою Нітіч 
 Кум Яни Клочкової плавець Силантьєв був з дружиною Інною

Після відкриття зірок, закладених коло фонтана просто біля входу у Пасаж, гості вирушили обмивати подію. Банкетні столи розташували у наметі, встановленому просто посеред Хрещатика.

Тут же знаходилася і невелика сцена, на якій цього вечора виступало чимало гостей: артисти розмовного жанру Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко, регіонал-акордеоніст Ян Табачник, співаки Олександр Сєров, Павло Зібров та Міка Ньютон, тощо..

 Один із засновників "Зірка України" регіонал Ян Табачник розташувався за одним столом із видавцем Гордоном (крайній праворуч) і з очевидним задоволенням насолоджувався концертом
 Співак Павло Зібров у товаристві продюсера Ігоря Ліхути
 Син Таїсії Повалій Денис прийшов імовірно з новою дівчиною

 За сусіднім столиком від Повалій примостився її син Денис із дівчиною-брюнеткою. За іншим столом був помічений і Ігор Ліхута.

Як пише "Сегодня", привітати артистів прийшли голова Київської міськдержадміністрації Олександр Попов і міністр культури Михайло Кулиняк, який нещодавно шукав Де Ніро у Каннах. Він сидів за столиком, пив грузинське вино, їв фрукти і слухав пісні артистів, що виступали на сцені. Кулиняк навіть підспівував.

Серед гостей також був помічений композитор Євген Рибчинський
Композитор Олександр Злотник 

А ось Попов на вечірці затримався недовго. Він привітав господарів вечора зі сцени, пояснив, що "на цій Алеї з'являються імена великих людей, художників, які подобаються киянам, які є друзями міста і якими ми пишаємося", послухав кілька композицій і вийшов.

 Міка Ньютон не хоче розставатися з пір'ям а ля "Євробачення"
 Юрій Фальоса перейшов на продюсування хлопчиків?
 Дует "Кролики"

Як відомо, київська Алея зірок була заснована у 2001-му році в рамках акції "Зірка України", засновниками якої стали екс-президент Леонід Кравчук, артист Валерій Куцевалов та той самий акордеоніст Ян Табачник.

У різні роки свої зірки на алеї отримали Василь Зінкевич, Софія Ротару, Лариса Латиніна, Євгенія Мірошниченко, знову ж таки Ян Табачник, Сергій Бубка, Богдан Ступка, Ада Роговцева, Олег Блохін, Йосип Кобзон, Михайло Воронін, Дмитро Гнатюк, Володимир Данилець і Володимир Моїсеєнко.

Донедавна Алея зірок розташовувалася в Києві перед центральним входом до Жовтневого палацу. Проте у 2010-му її перенесли на Хрещатик: мовляв, тут місця більше і вандалів менше.

 Попов у рожевій краватці затримуватися довго не став - наступного дня йому треба було кататися на велосипеді

Фото "E-motion", "Комсомольської правди в Україні"


Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів