Дружина Ющенка не знає, що їхня квартира вже здається?

6 липня 2011, 17:44

Екс-президент Віктор Ющенко ще не здає свої шикарні київські апартаменти, що на Малій Житомирській, 20-В.

Принаймні так, всупереч словам самого Віктора Андрійовича, стверджує його дружина, Катерина Ющенко, пише "Gazeta.ua". За словами Катерини Михайлівни, її родина щойно зробила ремонт у цій квартирі і сподівається здавати її в оренду найближчим часом.

"Але за суму значно нижчу, ніж та, що була озвучена. Названа сума абсурдна, це підтвердить будь-яка людина, знайома з ринком нерухомості Києва", - заявила дружина екс-президента.

Як раніше писала газета "Сегодня", пожити добу у 2-поверхових апартаментах Ющенків можна за $1000 на добу. Також зазначалося, буцімто квартиру уже здали на тривалий термін, і її ціна в місяць - $15000-20000.


Віктор Андрійович раніше підтвердив, що здає цю квартиру.

"По оренді квартири - ось новина. Правда, здається", - сказав Ющенко. За його словами, охочі орендувати цю квартиру можуть звертатися до його дружини.

"Вартість оренди в 100 разів менше, ніж вам відомо", - також зазначив екс-президент, якого цитує "Обком" з посиланням на "Українські новини".

За словами Катерини Ющенко, "квартира, яка несподівано опинилася в центрі уваги, була куплена і відремонтована родиною Ющенків у 1998 році".

Віктор Ющенко квартиру вже здав, а його дружина Катерина ще ні?

Тоді з двох трикімнатних, одна з яких комуналка, було зроблено одну квартиру, а над нею замість даху побудовано мансарду. Загальна площа президентських апартаментів в підсумку становить понад 350 квадратних метрів, зазначається на "Українській правді".

На нижньому поверсі там - вітальня з гардеробом, кухня зі столовою, гостьова й сімейна кімнати, кабінет, спальня, санвузли й сходи на верхній поверх. Біля кухні, з якої є чорний вихід, влаштований засклений балкон.

На верхньому поверсі розташовані 2 дитячі кімнати, 2 туалети, спортзал, оглядова тераса, а також приміщення для газового казана й бойлера.

"Оренда квартири буде відбуватися цілком легально і з обов'язковою сплатою належних податків", - запевнила Катерина Михайлівна.

"Ця квартира була придбана на законних підставах, вона згадується в усіх деклараціях, поданих членами родини Ющенків за останнє десятиліття. З 2004 року ця квартира переважно була порожня, за винятком того часу, коли наш син Андрій та його дружина Ліза використовували її після весілля", - запевнила пані Катерина.

Цікаво, що у ЗМІ раніше повідомлялося, що саме у цій квартирі свого часу Андрій Ющенко жив зі своєю тодішньою дівчиною Ганною Павлович. У 2008 року Павлович розповіла, що їй там було психологічно важко жити через інтер‘єр "в українському етнічному, можна сказати, архаїчному стилі".

Славнозвісна квартира Ющенків у центрі Києва
Кухні
Спальня
Санвузол

Фото з сайту "Dream-realty" та "Медіаняні"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів