Малкович і Міхалков приїхали в гості до Тігіпко

18 липня 2011, 11:39

На відкритті Одеського кінофестивалю у Вікторії Тігіпко під Міхалкова впала дівчина, а Малкович вручив йому приз.

Днями в Одесі відбулося відкриття другого Одеського міжнародного кінофестивалю, який триватиме до 23 липня.

По червоній доріжці до Оперного театру пройшов віце-прем‘єр-міністр Сергій Тігіпко під руку з дружиною-президенткою. При цьому білявка була вбрана у лазурову сукню від дизайнера Олени Голець, яку так любить Ірена Кільчицька.

Віце-прем‘єр Тігіпко попри минулорічний стрес на доріжці поїхав на кінофест до дружини. А Вікторія обрала курко-сукню від Голець

Разом із чоловіком з‘явилася на події політик Олександра Кужель, вбрана у сукню від Escada. Кужель навіть поскаржилася, що в такій сукні була б рада потанцювати, але от танцюючих чоловіків нині не знайдеш, пише "Комсомольська правда в Україні".


"Я от була на одному заході, де були присутні італійці, як вони танцюють, ах! Справжні кавалери", - заусміхалася Олександра Володимирівна.

Кужель хотілося танцювати з італійцями, а поруч був лише рідний чоловік

Ведуча церемонії відкриття Марія Єфросиніна свою сукню з нагоди церемонії терміново привезла з Мілану.

Єфросиніна заради заходу Тігіпко тягла сукню з самого Мілану

Головним гостем кінофесту став американський актор Джон Малкович. Він на пару з російським режисером Нікітою Міхалковим порушив фестивальний дрес-код і прийшов у світлому костюмі.

Головний гість фестивалю - американський актор Джон Малкович

До речі, вже на самому порозі Оперного театру Міхалкову просто під ноги впала одна з дам, перечепившись об кабель під доріжкою. Режисер не розгубився і, примовляючи: "Що ж ви це, мила, така недоладна? Не забилися часом?", допоміг дівчині підвестися. До зали Міхалков пройшов, не виймаючи з рота жуйку, пише "Сегодня".

Міхалков на фестивалі жував жуйку

А в Оперному театрі Малкович вручив Міхалкову приз "За внесок у культуру Одеси". В людей обізнаних ця сцена викликала напад дежавю. Адже кілька тижнів тому на Московському кінофестивалі Міхалков вручав приз Малковичу "За внесок у світовий кінематограф".

Малкович і Міхалков - порушники дрес-коду
Ніжні порушники

Серед інших гостей церемонії відкриття були режисер Сергій Соловйов ("Ніжний вік"), Вадим Перельман ("Дім з піску і туману"), Валерій Тодоровський ("Країна глухих", "Стиляги").

Із зірок-одеситів на заході відзначилися гумористи Михайло Жванецький, Роман Карцев, Георгій Делієв.

Жванецькому на фестивалі, кажуть, кортіло морозива
Телеведучий та екс-КВКшник Борис Бурда
Зірки "Маски-шоу" Борис Барський і Георгій Делієв
Регіонал Сергій Ківалов (ліворуч) поруч із губернатором Одещини Едуардом Матвійчуком, як і зірка колись популярного Джентльмен-шоу (праворуч), на прохання організаторів вбратися у смокінг теж наплювали

Журі фестивалю очолив відомий польський режисер Єжи Штур ("Дежавю"). Серед інших суддів: актриси Ада Роговцева, яка в суботу по-скромному відсвяткувала своє 74-річчя, Марія Де Медейруш (яка грала подругу героя Брюса Вілліса у "Кримінальному чтиві"), режисер Валерій Тодоровський та інші.

Польський актор і режисер Єжи Штур очолив одеське кіножурі
Також по доріжці пройшлися актори Ада Роговцева та Володимир Горянський

Між іншим, повідомляється, що Джон Малкович зупинився у п'ятизірковому готелі у трикімнатному президентському люксі за 11 000 гривень на добу. Міхалков, як і більшість гостей, віддав перевагу більш демократичному готелю - з номером за 3984 гривні з сауною і джакузі.

Як відомо, головний приз фестивалю - статуетка "Золотий Дюк" і 15 тисяч доларів.

Фото "Комсомольської правди в Україні" та фото з сайту Одеського кінофестивалю

Передрук, копіювання або відтворення інформації, яка містить посилання на газету "Комсомольская правда", в будь-якому вигляді заборонені.

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів