Пономарьов хотів у кохані тільки Осадчу й отримав

12 грудня 2011, 13:34

Наприкінці минулого тижня в одному зі столичних нічних клубів відбулася презентація відеокліпу Олександра Пономарьова.

Відео Сашко зняв на пісню "Я знайду тебе, кохана", що після його розриву із Кусею Мартинюк звучить досить інтригуюче.

"Кожна людина мріє знайти свою половинку. Половинку, яка і стане справжнім коханням. Ми уявляємо його, ми готові їхати за ним хоч на край світу. Ми дивимося, але не бачимо. Слухаємо, але не чуємо. Не чуємо того, що справжнє кохання поруч. Власне, про це моя нова пісня. Кохайте і будьте коханими!" – каже Пономарьов.

Слова до пісні Сашко написав у співавторстві з Михайлом Клименком, а музику створив сам.


Основною інтригою кліпу стало те що, на головну жіночу роль Пономарьов запросив свою колегу по одному з розважальних телепроектів Катерину Осадчу.

"Щойно ми почали обговорювали з режисером сценарій, я одразу запропонував на жіночу роль запросити Катю, інших варіантів навіть не розглядав. Дуже радий, що Катя погодилася, вона вродлива жінка і, як виявилося, непогана актриса", – запевняє співак.

Пономарьов хотів тільки Осадчу. Поки що для свого кліпу
На презентації таткового відео була старша донька Пономарьова Зоя
Привітав співака дизайнер Сергій Єрмаков

Між іншим, новий відеокліп – перша спільна робота Пономарьова та режисера Олександра Філатовича. Операторську місію доручили відомому фотографу Дмитрові Перетрутову.

Пономарьов запевнив, що любить експериментувати, а нова співтворчість – це завжди нові враження.

Кліп Пономарьову знімали режисер Олександр Філатович і фотограф-оператор Дмитро Перетрутов

Сюжет відеокліпу запропонував сам співак.

"Коли Олександр поділився зі мною ідеєю відеокліпу, я одразу її підтримав. У нашому житті так часто буває: за браком часу і тягарем справ ми не помічаємо людей, які нас оточують, а серед них може бути наше щастя", – каже Філатович.

За сюжетом кліпу, головні герої, – він і вона, – мешкають поряд, але силою різних обставин ніяк не можуть зустрітися.

Він – Олександр Пономарьов, – уявляє свою кохану, малюючи її портрет. Одного разу, прогулюючись зі своїм собакою, він нарешті зустрічає її – дівчину зі своїх мрій, яка, як виявляється, завжди була поряд.

До речі, до сцени, де герой Пономарьова пише картину своєї коханої, режисер поставився скептично, аж доки не побачив картин, які свого часу створив Сашко.

"Я зрозумів, що Олександр вміє не тільки класно співати, але і малювати. Наша історія стала ще більш реалістичною, бо, малюючи та співаючи одночасно, Саша поводився дуже органічно у кадрі", – додає Філатович.

Фото прес-служби Пономарьова, а також фото "E-motion" і стоп-кадри з кліпу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів