Ляшко боїться води, а Руслана і Чечетов мали спільні страхи

Середа, 8 лютого 2012, 13:46

Перший заступник голови фракції Партії Регіонів у Верховній Раді Михайло Чечетов зізнався у забобонності, а депутат Олег Ляшко у гідрофобії.

"Боюся води, оскільки у дитинстві не навчився плавати. У рятувальному жилеті плаваю, а от без нього - ніяк", - визнав Олег Ляшко "Сегодня".

Нагадаємо, у басейні з дельфінами скандальний депутат плавав саме у жилеті.

"У морі заходжу по коліно або по груди, щоб під ногами відчувати дно. Мені, до речі, так і сказали, мовляв, не можу навчитися плавати через страх води", - каже Ляшко.

За словами депутата, йому також притаманний страх висоти. Втім, восени минулого року Ляшко чи не кожен день підіймався на майже двометрове бетонне огородження біля Кабміну, щоб згори покричати в рупор, пише газета.

Ляшко може плескатися хіба що на мілині - боїться води 

Водночас регіонал Михайло Чечетов зізнався, що боявся темноти, а тепер вірить у забобони та прикмети.

Збираючись вранці на роботу, Чечетов боїться, як би щось не забути випадково - телефон, окуляри або парасольку.

"Якщо трапляється так, що я щось таки забув, то намагаюся не повертатися назад, адже це обіцяє неприємності. Наприклад, якщо забув телефон чи окуляри, то прошу водія або дружину привезти мені ці речі", - пояснив він.

А ще, за словами скандального депутата, в дитинстві він, як і багато дітей, боявся темряви. Чому саме - сказати не зміг. Втім, як уточни регіонал, його дитячий страх минув, коли він пішов до школи.

"Я просто подорослішав", - запевнив Михайло Васильович і додав: "У шахтарських містах діти дорослішають швидше, ніж в якихось інших".

Чечетов боявся темряви, а тепер - забобонів

До речі, темряви і залишатися вдома самій з дитинства боїться і колишня депутатка, а нині просто співачка Руслана Лижичко.

"Дуже не любила, коли батьки кудись ішли і залишали мене саму. Особливо страшно було вечорами, коли темно. Це досі не минулося, хоча я вже давно виросла", - розповіла співачка.

"Зараз ми з чоловіком живемо у великому приватному будинку. І коли Саша їде у відрядження, я дуже погано сплю - зазвичай включаю ввечері якийсь фільм і намагаюся заснути під нього, аби не в тиші. А коли Саша просто затримується допізна, завжди чекаю на нього при увімкненому світлі", - зізналася Руслана.

 Руслана через свою фобію засинає з телевізором

Фото з Facebook Ляшка, "Сегодня" та з офіційного сайту Руслани


powered by lun.ua
Приєднуйтесь до дискусії
Останні матеріали
Більше матеріалів