Білик показала всім, що в неї під спідницею

15 березня 2012, 17:08

Співак Віталій Козловський з друзями відгуляв свій 27-ий День народження. Серед подарунків для мачовитого львів‘янина опинився стриптиз від самої Іри Білик.

Привітати Козловського з іменинами приїхали телеведучий Ігор Кондратюк, дизайнерка Анна Бублик, співачка Ірина Білик, режисерка Оксана Байрак з бойфрендом, співачки Alyosha і Наталя Валевська та інші.

На подарунки Віталік не скаржився. Зокрема, Байрак зачитала імениннику душевного вірша, а з Білик він заспівав дуетом її пісню про "Снег". Втім, на цьому Іра не зупинилася.

Козловський посперечався з Білик на поцілунок, що вона не зможе роздягтися на очах у всіх. Але Ірина, не довго думаючи, взяла і скинула спідницю, причому привселюдно. Щоправда, завдяки кофтинці Іри нічого особливого ніхто з присутніх не побачив.


На десерт гостям Козловського винесли величезний торт - 20-кілограмовий "Наполеон".

Святкування тривали у дружній атмосфері понад 9 годин. До пізньої ночі у караоке звучали абсолютно всі музичні стилі - від класики до шансону, повідомляє прес-служба співака.

Козловському стукнуло 27. Довелося святкувати
На День народження співака зазирнув монстр талант-шоу Ігорь Кондратюк
Байрак, імовірно, зайшла перевірити, як пахнуть й інші пахви - не лише ж на журналістських спеціалізуватися. Супроводжував режисерку її бойфренд Гоша
Серед гостей Віталіка засвітилася Слава з "НеАнгелів"
Співачка Alyosha заспівала зі своїм екс-бойфрендом Вадимом Лисицею . А дизайнерка Аня Бублик тим часом тішилася вокалу в дверях
Привітала іменинника співачка Валевська

А Козловський посперечався з Білик на поцілунок, що вона не зможе роздягтися на очах у всіх

Втім, Іра запросто скинула з себе спідницю
Довелося цілуватися. А ще нещодавно ці двоє кусалися

Фото прес-служби Козловського

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів