Герман і Подкопаєва отримали по статуетці

24 жовтня 2012, 09:38

Днями "щедру" до журналістів Герман, норовливу Подкопаєву та "еротичну" Горобець нагородили статуетками.

20-го жовтня мала місце вже VII-ма церемонія вручення премії за назвою "Жінка ІІІ тисячоліття". Подія відбулася у приміщенні драматичного театру імені Івана Франка у центрі столиці.

Всього у ході вечора нагороди роздали 31-ій жінці. Їх, щоправда не особисто, привітав президент Віктор Янукович – його промову зачитали зі сцени без нього (а то, не дай боже, і тут би щось не те сказав).

Натомість власною персоною випливла на сцену заступник міського голови, секретар Київради Галина Герега.


Секретар Київради Галина Герега (праворуч) вітала "тисячолітніх" жінок зі сцени особисто

Як зазначається у повідомленні організаторів заходу, серед дам, яких було названо жінками ІІІ-го тисячоліття, є ті, чиї імена не побачиш на сторінках гламурних журналів.

Втім і відомих публічних осіб цього вечора на сцені не бракувало. Взяти хоча б радницю президента Ганну Герман із її новим обскубаним чубчиком та заслуженого майстра спорту з пристрасною сімейною історією із всинволенням і розлученням Лілію Подкопаєву.

До "тисячолітніх" віднесли й радницю Януковича Герман
Подкопаєва любить тримати в руках "золото"

Окрім того, були відзначені письменниця Олена Рог, телеведуча-тусовщиця Марися Горобець, яка нещодавно знялася в еротичній фотосесії, народна артистка України Людмила Смородина, дизайнерка одягу Олена Даць тощо.

Відзначили навіть Марисю Горобець, яка так вправно спускала трусики для чоловіків
Дизайнерка Олена Даць

Відзначили також параолімпійську чемпіонку, яка цього року привезла з Лондона до України три золотих і одну срібну медаль, Наталію Прологаєву, зазначають організатори.

Як і щороку, нагороди "тисячолітнім" жінкам вручали чоловіки. Це були народний артист України Олександр Задніпровський, депутат Валерій Коновалюк, скандальний кум Табачника Максим Луцький, політик Віктор Пилипишин тощо.

Коновалюк, якому залишилося гуляти "на волі", поза шлюбними стосунками кілька днів, у суботу на жінок надивився до несхочу

Концертна програма розпочалася співами Ніни Матвієнко. А далі переможниць вітали бойфренд Альони Мозгової Володимир Ткаченко, Дантес, Катя Бужинська та інші.

Провели церемонію артист Олексій Богданович та колишній президент Національної теле- та радіокомпанії України Василь Ілащук.

Серед гостей церемонії також були: дизайнер Айна Гассе
Депутат Валерій Сушкевич з БЮТ
Співачка 90-х років Каріна Плай (по центру)
Скульптор Олег Пінчук

Фото надані організаторами заходу

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів