Подкопаєва і теща Нагорного не пускають його до дітей

16 лютого 2009, 17:11
Олімпійську чемпіонку Лілю Подкопаєву ще не розлучили з її чоловіком-бізнесменом Тимофієм Нагорним, а його вже позбавляють спілкування з дітьми. Принаймні так каже сам чоловік.

Як розповів "Сегодня" сумнозвісний Нагорний, у день першого слухання справи про своє розлучення, він пішов забирати дітей у дитсадок.

"Я хотів разом з нянькою або мамою Лілі піти за дітками в садок. Щоб це все не виглядало як викрадення," - казав ще "Бліку" Тимофій. Однак у дитсадку з'ясувалося, що діти занедужали.

Нагорний вже не може побачитися з дітьми

Тоді Нагорний повернув до сімейної на бульварі Лесі Українки, де він все ще прописаний. Нагадаємо, за словами Тимофія, він залишив ключі дружині, коли було прийняте рішення про розрив.

На сходах перед квартирою стояли дитячі велосипеди, санчата. Нагорний же прийшов із подарунками для дітей: сину Вадиму він приніс іграшкове піаніно та дещо прихопив для дочки для Кароліни. Чоловік взявся дзвонити у двері, набирав номер мобільного телефону своєї дружини, але відповіді не дочекався.


У четвер він спробував зайти до доньки й сина
Приїхав у свою і Лілі квартиру

"Вдома виявилася лише мама Лілі з дітьми. Де була вона сама - не знаю. Я чотири години, до ночі, простояв у під'їзді, але Ліля так і не з'явилася, а Людмила Володимирівна мене не пустила. Мама пояснила це забороною дочки", - поскаржився Нагорний.

"На наступний ранок я знову прийшов до рідного дому, але охорона, пояснивши це розпорядженням моєї дружини, не пустила мене навіть у під'їзд. На якій підставі - не можу зрозуміти", - веде далі чоловік.

Але Нагорного ніхто не пустив
Теща Тимофія сказала, що то Подкопаєва заборонила його пускати

За його словами, Подкопаєва на його дзвінки та SMS вже місяць не відповідає.

"Єдине, чим я можу пояснити її вчинки - тим, що її хтось налаштовує проти мене та нашої сім‘ї", - сказав він і знову запевнив, що боротиметься за родину.

"А в міліцію вчора звертатися не став, тому що не хочу доводити справу до такої драми. Я ж у четвер стояв перед дверима квартири і чув, як за нею плакали наші діти, серце розривалося", - додав Нагорний.

Поки що в міліцію Тимофій не звертався

Він також розповів, що їхній із Лілею син вже пішов у школу Гегеля. "...І це у свої три. Вивчає мови і викладає Кароліні. Вони обмінюються англійською вітаннями "Hello", "Good bye", - пишається Нагорний.

Фото "Сегодня" , "Бліка", "Газеты по-киевски"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів