Як Ляшко доводив існування дружини на кулаках. ВІДЕО

4 вересня 2012, 11:07

Кандидат у народні депутати, лідер Радикальної партії Олег Ляшко не лише "набив писок" своєму опонентові Михайлу Голиці, але й привів свою дружину Росіту на це подивитися.

Інцидент стався через те, що Голиця, за словами Ляшка, оббріхував його.

Фото того, як Олег Валерійович лупцює газетою опонента можна бачити на сторінці Ляшка у Facebook.

"Сьогодні був на окрузі у селі Ховми на Чернігівщині і дав Михайлу Голиці по морді брехливими газетками, які він проти мене розповсюджує", - написав ексцентричний Олег Валерійович.


Усміхнений Ляшко за ручку з Росітою іде бити писок опоненту

За словами Ляшка, Голиця почав зачіпати депутата, нагадуючи про славнозвісний гей-скандал і роль у ньому "баритонального баса".

"Але, коли цей прихвостень влади став розповсюджувати про мене агітпродукцію таку ж брудну, як він сам, я його попередив: не наривайся, Михайло, бо буде гірше. А коли він зачепив у своїх газетках моє найсвятіше і найрідніше - мою сім'ю, я не витримав", - розповідає у соцмережі Ляшко.

Але найбільше Ляшка образило те, що газету зі статтею під назвою "В рот брав" першою побачила його 9-річна донька Владислава.

Дочка першою витягла цю газету з поштової скриньки

"Доня плакала, побачивши цю ахінею... Мої політичні опоненти-збоченці опустилися навіть до того, щоб показати моїм рідним свої брехливі газетки. Вони не подумали про вразливу дитячу психіку", - обурювався Ляшко.

Тож приїхавши до села Ховми, кандидат у депутати накинувся на свого опонента.

"Я не міг не набити огидний писок Голиці. За сім'ю - порву!" – написав Ляшко у Facebook.

До слова, на розбірки Ляшко прихопив із собою дружину Росіту. імовірно, для того, аби вкотре переконати, що вона існує, а його нетрадиційна сексуальна орієнтація – брехня.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕО:

Фото зі сторінки Ляшка у Facebook, відео з YouTube

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів