У Ветвицької обіцяють "розмазати" ТаблоID іменем Януковича й Ахметова

24 жовтня 2012, 15:35

24-го жовтня до редакції ТаблоID зателефонувала жінка, яка представилася Наталією Москаленко та назвалася адвокатом куми Тимошенко Наталії Ветвицької.

Посилаючись на те, що Ветвицька зараз вийшла на рівень "зірки першого ешелону", жінка почала вимагати прибрати з сайту "брудний" матеріал про смерть коханця своєї клієнтки. Мовляв, публікація псує репутацію Наталії.

Також Москаленко заявила, що з боку журналістів некоректно використовувати у матеріалі ім’я покійного "близького друга" Ветвицької бізнесмена Геннадія Аксельрода та "поливати брудом" Наталію.

Також жінка погрожувала "розмазати" ТаблоID за допомогою зв’язків з Рінатом Ахметовим, Валерієм Хорошковським та навіть самим президентом Віктором Януковичем.


Від "адвоката Ветвицької" на адресу ТаблоID почали надходити погрози

Але пані Москаленко чомусь не врахувала той факт, що Ветвицька сама добровільно розповіла історію про вбитого коханого у реаліті-шоу "Багаті теж плачуть", яке канал "1+1" транслював на всю країну.

Крім того, з претензій жінки було зрозуміло, що основною причиною гніву є коментарі читачів сайту, залишені під статтею. До того ж, Москаленко чомусь припустила, що неприємні та образливі коментарі на адресу Ветвицької та Аксельрода написали самі журналісти.

Наостанок представниця Ветвицької пообіцяла, що, якщо до вечора матеріал залишиться на сайті, ТаблоIDу загрожує суд.

Представниця Ветвицької пригрозила судом, якщо з ТаблоIDа не знімуть "сповідь" куми Тимошенко про вбитого коханого
Нагадаємо, про свої 9-річні стосунки із вбитим бізнесменом Ветвицька з доброї волі розповіла на всю країну

Нагадаємо, днями у телеефірі екс-дружина депутата Ветвицького розповіла про те, як вбили її коханого. Правда, саме в цьому ефірі імені загиблого вона не називала.

Проте, як влучно пише "Медіаняня", якщо зіставити факти, стає ясно, що Ветвицька 9 років була коханкою віце-президента промислово-фінансової групи "Спарта" і власника будівельної компанії "Аксельрод Естейт" Геннадія Аксельрода. Його ж було вбито 14-го квітня 2012-го року. У нього залишилися вдова і дочка.

Ветвицька у товаристві нині покійного Геннадія Аксельрода на прем'єрі фільму "Кличко" у Києві за місяць до смерті бізнесмена
А це вдова і дочка Аксельрода на відкритті пам'ятної дошки вбитому бізнесмену

Причому Ветвицька не раз засвітила ім'я свого "друга" у програмі. Наприклад, у 5-му випуску. Тоді Наталія з дизайнером Ольгою Громовою та Юлею Вороніною пішли гуляти по клубах, і Ветвицька висловила сподівання, що її Гена не почує те, про що вона випадково проговорилася. Тоді Наташа похвалилася 23-річним коханцем.

У 8-му, останньому, ефірі глядачам стає ясно, що Геннадія застрелили біля його ж будинку.

За словами Наталі, вони жили в різних містах, і єдине місто, в яке вона любила з'їздити в Україні - Дніпропетровськ. Геннадій Аксельрод - з Дніпропетровська. І тільки в Дніпропетровську біля власного будинку в осяжному відрізку часу було застрелено бізнесмена на ім'я Геннадій.

Ну, й контрольний - Ветвицька обмовилася, що за знаком зодіаку її коханець був левом, як її мати і син Сашко. А Аксельрод народився 6-го серпня 1967-го року, тобто під знаком лева.

Всі ці "незначні" натяки призвели до того, що глядачі програми швидко розібралися в тому, що творча група "приховувала", а саме імені загиблого.

ДИВІТЬСЯ ВІДЕОСПОВІДЬ ВЕТВИЦЬКОЇ:

Стоп-кадри з відео та відео "1+1", а також фото "Лівого берега", "Дусі" та "Коментарі. Дніпропетровськ"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів