Мухарський подав заяву про розлучення

1 липня 2014, 17:38

Схоже, епопея з негараздами в стосунках подружжя Сніжани Єгорової та Антіна Мухарського йде до свого логічного завершення.

1-го липня Мухарський подав на розлучення. Останньою краплею буцімто стало чергове інтерв’ю Сніжани, де вона вкотре полила брудом поки ще свого законного чоловіка.

Про рішення завершити стосунки із матір’ю свої дітей Антін повідомив у Facebook, не жалкуючи при цьому гострих слів.

"Подав сьогодні заяву про розлучення. Дякую журналу "Viva"", - розпочав свою заяву актор.


За його словами, за останні три дні журналісти обірвали його телефон з питаннямина кшталт: "Чи правда, що ви такий нікчема, падонак і нігодяй, як каже Сніжана Єгорова в інтерв’ю журналу?".

Мухарський наважився розлучитися з Єгоровою

"Слухайте, кажу, я гламурних глянцевих журналів не читаю, бо в країні - війна. Ми тут трохи виступаємо перед хлопцями на передовій, те та се... До того робили революцію, зараз випускаємо великий Альманах. Не до глянцю якось...", - пояснив він.

Мухарський зауважив, що воліє не говорити із пресою про стосунки з Єгоровою. Мовляв, то дуже тонка і делікатна тема, яку не можна виставляти на суспільний огляд, бо нічого доброго з цього не вийде.

На закид, що Сніжана на кожному кроці каже, що він "падонак і нігадяй, матюкається на колег, збожеволів, змінив ім’я, адресу і навіть ніс і рот?", Антін відповів:

"Сніжана, ще й не такого наговорити може. Вона дєвушка імпульсивна, гаряча. Інколи наговорить або начудить такого, що сама потім у всієї родини прощення просить. Нам не звикати. Ми прощаємо".

Антін заявив, що йому не до читання глянцю, коли в країні йде війна

Мухарський вирішив задовольнити цікавість журналістів щодо того, чи лишаються вони з Єгоровою чоловіком та дружиною.

"Для всіх, хто цікавиться цим питанням прояснюю ситуацію (в перший і останній раз, щоб разом зняти усі питання). До цього дня ми ще знаходились в законному шлюбі, бо я все ж таки гадав, що розум і відповідальність візьмуть гору і ми зможемо домовитися з усіх питань, адже від цієї здатності батьків залежать долі наших дітей. На жаль, так не сталося. Гламур і бажання піару будь якою ціною перемогли", - зауважив Мухарський.

"Ну що ж, це її вибір, або, як кажуть, "вибір редакції". Безумовний статус "матері-героїні", апріорі роблять Сніжану недоторканою. А я і не збираюся її "торкатися". Дякую "Віві" за те що стали останньою краплею в наших стосунках", - додав він.

Наостанок Антін заявив: "Сніжана правильно зауважила..., інколи я матюкаюсь! Не втримаюсь і цього разу. **баний гламур, **бана "Віва!". Пішли на х*** гламурні бл*ді! Путін х**ло! Віва п**дло! Слава Україні!".

До слова, Єгорова дійсно напередодні дала чергове інтерв’ю, де заявила, що її чоловік змінився.

Сніжана ж каже, що чоловік змінився

"Раніше він таким не був. Зараз це просто інша людина. Він поміняв свою історію, день народження, друзів, місце проживання. Чоловіка, за яким я була одружена, більше немає - він зник, випарувався. Замість нього є інша людина з чужими думками, очима і ротом, чужими принципами. Офіційна версія для дітей, що тато полетів на Місяць", - сказала вона виданню "Viva".

Та незважаючи на негаразди в особистому житті, Сніжана вважає себе щасливою людиною: "Я думаю, що мені Бог дає таких дітей як компенсацію за те, що у мене не складається особисте життя так, як мені б хотілося. У всіх інших питаннях у мене все відмінно: я відбулася професійно - у театрі, на телебаченні, у мене чудові друзі, насичене життя...".

"Я виходила заміж по великій любові. Але якось виходило, що вибирала собі в партнери чоловіків, які напевно більше мали потребу в мені, ніж я в них", - зауважила вона.

Нагадаємо, першою "брудну білизну" про проблеми з чоловіком виклала загалу саме Єгорова ще восени минулого року. Тоді ж акторка назвала коханого "фашистом".

Після цього актор заявив, що у його жінки "щось з головою", а згодом додав, що вони "замиряться".

Потім сама Сніжана заявила, що в них з Антіном все чудово. А за два місяці дещо змінила свою думку, оголосивши, що Мухарський загубив себе на барикадах.

Фото ТаблоID і з Facebook

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів