Люблю вас, Лізо: Мухарський заявив, що одружений

2 липня 2017, 09:57

Шоумен Антін Мухарський вирішив захистити свою кохану жінку Єлизавету від звинувачень його колишньої дружини Сніжани Єгорової у тому, що та розбила родину.

Чоловік заявив, що Ліза з’явилася у його житті вже після того, як він подав на розлучення. Більше того, Антін повідомив, що вже одружений з нею.

Про це він написав у своєму Facebook, продовжуючи чергову хвилю публічних розбірок з Єгоровою.

"Як вже тільки не пообзивали мою кохану дружину Єлизавету Бєльську всілякі чорнороті тітки. А вона, знай собі сміється: "Боже, як вони заздрять нашому щастю". А й дійсно - нам нема чого ховати, бо я не "стрибав ні до кого в ліжко" і не кидав напризволяще "матір-героїню", - написав Мухарський.


На доказ своїх слів Антін показав фото обручки

"А зовсім навіть навпаки, це "мати-героїня" заявила на всю країну..., що "їй соромно мати такого чоловіка - націонал-фашиста, бандерівця. І взагалі вона вважає розлучення найкращим виходом із ситуації", - заявив він.

Мухарський зауважив, що дійсно з появою Ореста Лютого у 2012-му році його стосунки з Єгоровою дали тріщину. Тоді через постійні сварки вони вирішили пожити окремо.

А колись Антін і Сніжана були щасливою парою

"Олії у вогонь підливали "закляті подруги" типу Олі Сумської, Тані Нєдєльської, Наталі Окунської і Томи Неліпи - "Снєжа, он сошел с ума! От вас отвєрнутся всє нормальниє люді! Гдє ви дєньгі будєтє зарабативать?" До травлі підключилася вся проросійська бульварна преса і ЗМІ, що роздмухували цю істерію... Всі радісно пустилися в танок на моїх кістках: "Давай, мочі єго Снєжа, етого екстрєміста-радікала!" - обурився Антін.

"Я мовчав. Два роки мене не пускали у мій!!! власний будинок і не давали бачитися з дітьми, "бо в папу всєлілісь дємони!", - згадав Мухарський.

"1 липня 2014 року я подав на розлучення. А через три місяці розпочалися стосунки з моєю Лізою. І дякую Богові за те що вона у мене є! А чорнороті тітки... Та тьху на них))) Підуть в небуття... ЛЮБЛЮ ВАС, ЛІЗО!!! - закінчив промову Антін.

Як відомо, Єгорова вважає Лізу аферисткою

Нагадаємо, нещодавно Мухарський пожалівся, що Єгорова не хоче, аби він говорив із дітьми українською.

Фото з Facebook Мухарського та TabloID

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів