Серьога подав позов проти "1+1" і вимагає 20 "ганебних" мільйонів

24 лютого 2021, 13:01

Репер Сергій Пархоменко, він же Серьога (SERYOGA) зібрався судитися з каналом "1+1". Він подав позов про захист честі та гідності, за яким вимагає 20 мільйонів гривень.

Яка в нього ціль, артист пояснив у Facebook.

Схоже, приводом для позову стало те, як канал висвітлював запеклу судову війну між Сергієм та матір'ю його синів Поліною Ололо.

 
Сергій Пархоменко вийшов на судову стежку війни з "1+1"
Фото з Facebook пархоменка

"...Я попереджав вас рік тому, коли ви вирішили хайпонути на мені та моїх дітях: руки геть від моєї сім'ї! Однак заради рейтингів та цифр ви готові на все, навіть руйнувати дитячі долі", - написав Пархоменко.

"Ви прекрасно знали, на що ішли, публікуючи завідома недостовірну інформацію про мене та мою родину. Ви знали мене особисто багато років. Ви посміхалися мені й тиснули руки. Але ваш бог - це рейтинг, і йому ви вирішили принести в жертву близьких мені людей", - заявив він.

Пархоменко зазначив, що він та його близькі для "1+1" є "черговими дровами у топці хайпу". Та зізнався, що усвідомлює, що має небагато шансів на те, щоби виграти процес.

 
Репер хоче відсудити 20 мільйонів гривень

Тим не менш, на той випадок, якщо йому все ж вдасться притягти журналістів до відповідальності, репер пояснив, що зробить із грошима.

"Що до цих мільйонів - то вони не для мене. Я наперед відмовляюся брати до руки ці ганебні гроші", - підкреслив Серьога, пообіцявши передати суму дитячим будинкам.

Нагадаємо, рік тому Поліна Ололо звинуватила ексчоловіка в викраденні їхніх неповнолітніх синів та у жорстокому поводженні з дітьми. Жінка намагається повернути собі 11-річного Марка та 10-річного Платона через суд, але нещодавно програла чергову апеляцію.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Серьога вперше прокоментував скандал із "викраденням" дітей: Не треба драматизувати

"Він бив мене": ексдружина Серьоги звинуватила його в насильстві, пиятиці та вживанні наркотиків

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів