"Мало мізків": Кондратюк визвірився на Лорак після її інтерв'ю

11 жовтня 2021, 13:30

Продюсер Ігор Кондратюк жорстко розкритикував співачку Ані Лорак після того, як вона у інтерв'ю пожалілася на цькування в Україні.

Свою думку він висловив у Facebook.

"Кароліна - яскрава ілюстрація талановитої, яскравої, магнетичної навіть дівчини-артистки, у якої, вибачте, мало мізків. Це інакше не називається. Вона навіть не зрозуміла - чому "її не підтримали українські політики", - написав Ігор.

 
Кондратюк вважає Кароліну талановитою, яскравою та магнетичною, але...
фото з instagram лорак

"Скільки їх, байдужих до війни і вбивств громадян з українськими паспортами, таких, кому #какяразніца, #музикавнєпалітікі #атстаньтєатартістав #нємєшайтємнєслушатькавохачу... Печалька...", - зазначив він.

Як вважає продюсер, Україні варто "назвати колабораціоністів з РФ колабораціоністами" та урізати їхні громадянські права.

До слова, петиція Кондратюка щодо заборони гастролей в Україні для російських артистів набрала 25 тисяч підписів, відтак тепер її зобов'язаний розглянути президент Володимир Зеленський.

"Побачимо - що легше: критикувати за "бізнес на крові" попередника, чи забороняти цей та інші злочинні бізнеси з агресором тим, кого ти привів у владу", - зазначив Кондратюк.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

"Нічого не змінюється": Лоліта образилася за Повалій і висловила "фе" Зеленському

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів