Ембер Хьорд заявила, що досі кохає Джонні Деппа

15 червня 2022, 18:20

Американська акторка Ембер Хьорд ошелешила новим зізнанням. Виявляється, вона все ще кохає Джонні Деппа, незважаючи на "приниження", якого зазнала у суді.

Про це Хьорд сказала під час інтерв'ю Today, чергова частина якого вийшла 15-го червня, пише The Daily Mail.

 
Хьорд каже, що досі кохає Деппа, з яким кілька років воювала по судах
фото getty images

"Так. Безумовно. Безумовно. Я кохаю його. Я кохала його всім серцем і робила все що могла, щоби полагодити глибоко зламані стосунки. І не змогла. У мене зовсім нема до нього негативних почуттів або злості. Знаю, це може бути важко зрозуміти, або легко - якщо ви колись когось кохали", - заявила акторка.


Зі слів Ембер, вона дуже жалкує про "жахливі та огидні" речі, які казала та робила по відношенню до ексчоловіка. Одначе зірка наголосила, що піднімала на Джонні руку лише у відповідь.

"Я ніколи цього не ініціювала, я відповідала. Коли ти живеш у насильстві, і воно стає нормою - як я казала у своїх свідченнях - ти мусиш адаптуватися", - зазначила вона.

 
Шлюб пари тривав лише 15 місяців
фото getty images

Нагадаємо, колишні кохані Деппа - Вайнона Райдер, Ванесса Параді, а нещодавно і Кейт Мосс - публічно висловлювалися на його підтримку та запевняли, що актор і мухи не скривдить.

Як відомо, крім наклепу та домашнього насильства Джонні звинувачував Ембер і у зраді. Актор підозрював, що вона закрутила з Ілоном Маском уже через місяць після весілля.

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Ілон Маск відповів, чи займався сексом утрьох з Хьорд і Делевінь

Ілон Маск судився з Хьорд, щоби не дати їй від нього народити - свідок

Дорогу в Голлівуд закрито: експерти віщують Хьорд крах кар'єри та банкрутство

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів