(Екс)дружина проросійського Льовочкіна створила марку до Дня Незалежності України

25 серпня 2023, 09:58

24-го серпня Укрпошта презентувала марку до Дня Незалежності України під назвою "Україна-мати" із зображенням Батьківщини-матері у червоному намисті. Презентація відбулася біля монументу.

І все б нічого, якби авторкою зображення не була дружина (або вже колишня дружина) проросійського депутата з забороненої партії "ОПЗЖ" Сергія Льовочкіна, художниця Зінаїда Кубар (колись Ліхачова).

У новинах про подію Льовочкіна, звісно ж, не згадують. А сама Зінаїда веде соцмережі і публічне життя так, ніби чоловіка нема. Хоча її спроба втекти і побудувати стосунки в Америці на початку 2019-го закінчилася поверненням в Україну до того ж таки Льовочкіна. Відтоді статус їхніх стосунків достеменно невідомий. Але джерела ТаблоID кажуть, що Зінаїда та Сергій досі разом.

 
Марка вийшла тиражем у 600 тисяч

 
"Для мене ця подія мене величне значення, не лише через сакральність цього числа, а й через місце, де я його провела, на погашенні марки з моєю роботою від УкрПошти у підніжжя Батьківщини Матері. Рокові дати мого життя в цій країні- 24 липня, 24 лютого, 24 серпня. Також це має глибинні сенси моєї творчості. Творча мрія 2012 року українізувати образ Батьківщини-матері, сьогодні нарешті здійснилася, як на марці, конвертах і картках, але ще й тим, що з'явився тризуб на Нашій Матері", - написала Кубар у своєму Facebook та подякувала СЕО Укрпошти Ігорю Смілянському

Нині Кубар активно демонструє свою патріотичну позицію, власне, як і раніше, коли вона навіть ходила на Майдан під час Революції гідності. І запевняла, що чоловік, який був головою АП при Януковичі, підтримує її громадянську позицію.

І поки Зіна намагалася, з її слів, сформувати правильне сприйняття українців закордоном, Льовочкін працював "на благо" країни у складі спочатку "Партії регіонів", а потім і в "ОПЗЖ".

 
Про подію розказали і під час телемарафону на 1+1
 
Мисткиня роздавала автографи та інтерв'ю на перезентації марки зі своїм малюнком

До слова, після початку повномасштабного вторгнення Кубар почала організовувати заходи для реабілітації військових та їхніх родин.

 
Своє мистецтво Зінаїда завжди відокремлювала від особистого життя, хоча раніше Льовочкін ходив на виставки дружини
фото з instagram
 
Льовочкін із дітьми та дружиною на черговій артподії. Фото 2016 року. Пара не показувалася разом уже кілька років

Нагадаємо, у червні цього року Львочкін з Суркісом літали до Відня, а потім на Французьку Рив'єру.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ:

Льовочкін, Гордон та Кучма стрілися у VIP-ложі на матчі Динамо-Барселона

Бувай, Льовочкін? Ліхачова в Нью-Йорку оголосила про заміжжя

Жінки Порошенка та Льовочкіна показали моду мисткині Абрамович. ФОТО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів