Кіркоров подався в "ДНР" та розважив окупантів піснею Білик

13 лютого, 15:30

Співак Філіп Кіркоров вирішив якнайяскравіше продемонструвати свою відданість російської владі та підтримку війни проти України. 56-річний артист поїхав до так званої "ДНР", де відвідав поранених окупантів у лікарні в окупованій Горлівці.

Кіркоров подякував їм за "відчуття тилу" та заспівав, зокрема не постидавшись виконати пісню своєї тепер уже колишньої подруги Ірини Білик "Снег".

Відео з перформансом Філіпа, який цього разу утримався від блискіток, пір'я та решти розкоші вирвиоко, яку звикли на ньому бачити, опублікували Telegram-канали.

Спів Кіркорова - саме те, чого зараз бракувало пораненим російським загарбникам

Спів Кіркорова - саме те, чого зараз бракувало пораненим російським загарбникам

Фото з Facebook Кіркорова

"У мене є моя країна, їхати нікуди не збираюся. Я живу тут, жив і житиму. В мене тут дім, в мене тут діти, в мене Бедрос - тато мій. Тому в мене дуже важливе почуття тилу, яке даєте ви", - цитує Кіркорова Meduza.

Зазначається, що в грудні Філіп ускочив у велику халепу, потусивши на "майже голій" вечірці блогерки Насті Івлєєвої. Після скандалу виконавця, як і інших учасників, стали "скасовувати" на росТБ. У лютому ЗМІ отримали список російських артистів, на яких поширюється неформальна заборона концертної діяльності, і Кіркоров у тому списку був.

Нагадаємо, Ірина Білик, чий дім під Києвом розмародерили росіяни, розказувала, як Філіп ігнорував її повідомлення в лютому 2022-го. Композиція "Снег", яку співачка колись подарувала Кіркорову, тепер звучить українською мовою.

Як відомо, в серпні на окупований Донбас співати подався фронтмен російського гурту "Звери" Роман Білик, який на початку повномасштабного вторгнення висловлювався проти війни, але передумав після скасувань своїх виступів та скарг до прокуратури.

Музикант Андрій Хливнюк на таке перевзування відреагував тролингом у соцмережі з БпЛА в руках.


Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів