"Їли скільки хотіли, плавали в басейні": Білик розказала, що виробляли в її домі російські окупанти, та про своє останнє смс до Кіркорова

5 травня 2022, 11:30

Співачка Ірина Білик, у чиєму будинку в Березівці, що під Києвом, майже місяць жили російські окупанти, не змогла стримати сліз, говорячи про війну.

Коли артистка поїхала з 6-річним сином Табрізом, і як намагалася зв'язатися з колегами у росії, Іра розказала в ефірі "Ранку з Україною".

"Я в перший день із маленьким сином поїхала з дому. Тому що коли о 5-ій ранку влучила бомба біля нас, я вирішила, що це буде дуже жахливо. Я вирішила, що треба одразу їхати, не чекати", - пригадала Білик.

 
скріншот із "Ранку з Україною"

"Коли почалася війна, мій старший син був на навчанні за кордоном, і в той день я була з маленьким сином. Він їхав у машині зі мною, вивезла моя кума... Він казав "треба, щоби Бог урятував людей." Він дуже часто говорить про Бога", - поділилася вона.

Через кілька днів у Березівці з комфортом розташувалися російські солдати.

"Вигнали всіх людей із містечка. Сказали: "Не закривайте будинки, бо ми виб'ємо всі двері і будемо шукати їжу". Як розумієте, в мене вдосталь, як і у кожного, хто там жив у нас. Вони вже їли скільки хотіли, вони вже там таке робили... Коли зайшов мій помічник - більше місяця пройшло, як вони там жили - то вони там і плавали в басейні, і все, що тільки можливо. Апаратуру, всі мої речі, фото з дитинства... не хочу плакати зараз", - зізналася артистка.

 
фото з instagram білик

Зі слів Білик, у перші дні війни вона стала звертатися до тих російських артистів, коли знала особисто.

"Я думала, що це дуже добрі люди, що це люди творчі, люди, які дбають про те, щоби людям краще жилося. І я сподівалася на те, що я звернуся, і вони будуть якось путіну - вони теж із ним особисто знайомі - може, вони йому щось скажуть, щоби він перестав це робити з нами. Але ніхто не відповів на моє прохання достукатися до цього звіра", - розказала Ірина.

"Я не дуже люблю говорити матюки в ефірі. Я вирішила, що я якось як до людини звернуся до Філіпа (Кіркорова). Я написала йому смску про те, що, "ти коли будеш співати мою пісню (ідеться про композицію "Снег" - ред.), просто знай, що в мене немає де жити." Ну от і все. Але він не відповів", - додала вона.

Як наголосила Ірина, більше події російського шоубізу її не цікавлять.

"Їхні життя, їхні дупи і все, що з ними відбувається. Вони там міняють костюми, напевне. Їм весело. Але я не хочу про це знати", - пояснила вона.

 

Ексчоловік Білик та батько Табріза, фотограф Аслан Ахмадов на зв'язку з ними щодня. Зі слів артистки, коли почалася війна, він був шокований і спершу намагався в соцмережах доносити правду до людей, але потім його попередили, що це небезпечно. Ахмадов переїхав із росії до Баку.

Нагадаємо, Філіп Кіркоров відправив у ігнор і інших своїх колишніх подруг із України, Камалію та Олю Полякову. Зате палко висловився на підтримку Оксани Марченко та Віктора Медведчука, котрий потерпає "в підвалах СБУ".

ТАКОЖ ЧИТАЙТЕ:

Білик звернулася до рашистів: Ваша країна вже гниє зсередини

"Непереможна Україна": Павлік, Сумська, Бужинська, Білик та інші зірки об'єдналися для пісні-молитви. ВІДЕО

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів