Пономарьов усиновлювати не хоче: якщо Бог дає своє, навіщо брати чуже

12.11.2008, 17:03
Tablo ID

Після розлучення світської пари Наталії Окунської та Сергія Власенка, а також подружжя Франчуків, чисельність багатодітних батьків-тусовщиків зменшилася. Серед тих, хто лишився, - співак Олександр Пономарьов.

Останній вже має трьох дітей і ще б не проти "народити". А от прагненням подарувати родинне тепло дитинці з дитячого будинку - не палає.

"В принципі, у мене вже є прийомна дочка. Зоя - не рідна моя дитина (дочка Олени Мозгової), але я її дуже люблю і намагаюся бути гарним батьком", - сказав Сашко в інтерв‘ю "Бліку".

 

"Брати дітей з дитячого будинку ми не збираємося з простої причини - якщо Бог дає своїх, навіщо брати чуже", - додає Пономарьов, відповідаючи на питання, чи не хотів би він із дружиною вчинити, як заморські Бред Пітт й Анджеліна Джолі.

При цьому Олександр завірив: "Звичайно, я ще хочу дітей! Адже це велика радість у житті кожної людини!"

На питання ж журналіста, що ж Пономарьову зараз заважає зробити ще одну дитинку, чи не криза, він уточнив: "Не у кризі справа!"

А потім одразу додав: "Та, в принципі, нічого не заважає".

 

"Ми з Вікторією про це не раз думали. Просто після народження одного малюка має пройти якийсь час, щоб організм матері прийшов у тонус і готовий був виносити ще одного здоровенького здорованя", - засміявся Олександр.

Причому, на його думку, у щасливій родині чим більше дітей, тим краще.

"Головне, щоб батьки мали економічну можливість не тільки народити, але й виховати, підняти у матеріальному плані: взути, одягти, вивчити своїх дітей! Адже це наше майбутнє!" - натхненно зауважив Пономарьов.

 

Він також заперечив чутки про вагітність своєї нинішньої дружини Вікторії, але на майбутнє запевнив: "Я буду радий у будь-якому випадку: як ще одному хлопчикові, так і дівчинці! Неважливо, якої статі буде дитина! Як Бог дасть!"

Нагадаємо, від першого шлюбу Олександр Пономарьов має двох дочок - рідну Женю (10 років) та прийомну Зою (14 років). А у лютому 2007-го у нього з'явився син Олександр від другої жінки - Кусі.

Фото прес-служби Пономарьова з сайту "Українська правда. Життя", фото з офіційного сайту Олександра Пономарьова

Посилання по темі
Коментарі
Наташа
22.03.2009 00:37
Продолжу мысль - задело. А Пономарев, в принципе, неплохой певец. Да только бахвальства в нем много и снобизма. Такие мысли о детях общественным людям высказывать просто противопоказано. Это мы уж на кухне посудачить можем - кто к нам прислушается? Потому и обидно, что известный человек несет в массы какие-то, извините, избитые и посредственные мысли. А вообще, пойду джаз послушаю - и то лучше...
Наташа
22.03.2009 00:31
Да, люди... Вы хотя бы ошибок не делали и не матерились. Спорить надо уметь и быть благородными. А то сами других чуть ли не жлобами обзываете, а двух слов связать не можете. А насчет усыновления чужих детей скажу вот что. Потому у нас Украина в такой дыре оказалась, что духовности нет, сострадания, злость одна и цинизм. Бедных брошенных детей выродками обзывать нормально? Если все время говорить на человека свинья, он захрюкает. А сколько есть уродов из благополучных семей? Мне стыдно за нас.
НЕ завистливая
18.11.2008 13:11
не нравиЦЦООО...
Алекс
17.11.2008 17:04
Мозговая сейчас так выглядит, как королева... я видел её на концерте Билык. видно влюбилась. а этот пинчер корчит из себя, Бог знает что, а на самом деле без неё его карьере пришёл п...ц
То 22:31
14.11.2008 22:57
гы-гы.....
а что,Пономарёв может делать теперь только благотворительные концерты?

А денег никто не хочет платить?

быстро же он сдулся без семейки мозговых
Новини
Модные новости
Новости Marketgid




АВТОРИЗАЦІЯ
Для авторизації використовуйте ті самі ім'я і пароль, що і для коментування публікацій на "Українській правді".


Якщо ви новий читач, будь ласка, зареєструйтесь
ВХІД ДЛЯ УЧАСНИКІВ КОНФЕРЕНЦІЇ


 
Головна  |  Скандал  |  Фокус  |  Лаунж  |  Бренд  |  Персона
Архів  |  Реклама на сайті  |  RSS  |  Зворотній зв'язок
©2005 — 2009, Табло ID. У разі використання матеріалів сайту
посилання на tabloid.com.ua є обов'язковим.
Фотослужба агенства УНIАН