Суркіс похизувався Кернесу 1/3 мільйона доларів на руці

10 червня 2011, 10:45

Глава Федерації футболу Григорій Суркіс - естет, от тільки, м‘яко кажучи, нескромний. У поїздці із віце-прем‘єром Колесніковим містами Євро-2012 Суркіс нарочито хизувався своїм ексклюзивним годинником Patek Philippe вартістю у третину мільйона доларів.

Вилітаючи зі Львова, який за рік прийматиме чемпіонат з футболу, Суркіс трохи розслабився на невеличкому фуршеті для VIP-гостей міста. У Харків глава ФФУ, як стало видно пізніше, прилетів вже "налаштований на відвертості".

Суркіс під піджак "Brioni" носить захмарної вартості Patek Philippe

"Дивись, це Patek Philippe. Таких роблять десять штук на рік", - похвастався Суркіс меру Харкова Геннадію Кернесу.

Вимовляючи ці слова, Суркіс закатав рукав піджака "Brioni" та вказав на лискучий швейцарський годинник із турбійоном на шкіряному ремінці.


За словами Суркіса, таких годинників, як у нього, роблять десять штук на рік

Елітний годинник керівника Федерації футболу в інтернеті можна знайти за 325 тисяч доларів, пише "Українська правда". Без заведення він може ходити понад тиждень: запас ходу 10 днів, максимально 264 години.

Модель Patek Philippe 10 days Tourbillon Ref. 5101 P, яку носить на руці Суркіс, досить виділяється серед сучасних годинників з турбійоном. Зовні й не помітно, що у цьому вишуканому механізмі присутній "найдосконаліший із створених на сьогоднішній день турбійон", пише сайт nnm.ru.

Patek Philippe 10 days Tourbillon можна купити за 325 тисяч доларів

Так, турбійон у годиннику Суркіса відкритий для огляду лише через прозорий сапфір задньої кришки платинового корпусу.

Сховати турбійон під циферблат творців годинника змусив буцімто шкідливий вплив сонячного світла на систему змащення найвразливішої частини високоточного хронометра. Як пише "Time Way", хронометр цієї "цяцьки" відзначений Женевським тавром якості.

Особливість годинника Суркіса - прихований турбійон

Циферблат Patek Philippe Суркіса складається з цільного рожевого золота. Стрілки мають форму "листок", а накладні арабські цифри зроблено з окисленого золота чорного кольору.

Ремінець годинника Суркіса виготовлений з крокодилячої шкіри, прошитий вручну, а застібку зроблено з білого золота. При тому, з цим скарбом на руці можна спокійно пірнати на глибину 25 метрів.

Як відомо, серед прихильників бренду Patek Philippe значаться також екс-міністр з надзвичайних ситуацій Нестор Шуфрич, олігарх-галерист і зять екс-президента Кучми Віктор Пінчук та мер Києва Леонід Черновецький.

Фото "Української правди", а також "Time Zone"

Приєднуйтесь до дискусії
Загрузка...
Останні матеріали
Більше матеріалів